[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Зеленський ще не став політиком, але вже занурився в море політичних інтриг

Зеленський ще не став політиком, але вже занурився в море політичних інтриг

ПРО КОНФЛІКТ НА ПОЛІТИЧНІЙ КУХНІ

Враховуючи слабку фахову компоненту команди нинішнього президента, Юлія Тимошенко, як стабільний, сильний політик, що керується інтересами держави, мала право запропонувати своїх спеціалістів на державні посади, аби підняти ефективність і якість влади. Це вдалося, наприклад, Михайлу Саакашвілі, кадрові пропозиції якого почув президент.

Але насторожує неочікувана ворожнечість до Юлії Тимошенко і відторгнення її ідей, в тому числі в питаннях співробітництва задля подолання катастрофічно кволого стану економіки, що продемонстрував В.Зеленський. Ніби лідерка Батьківщини є не тільки політичним, а й гносеологічним супротивником Зе-команди і особисто президента. А тому останньому треба було дискредитувати Юлію Володимирівну, винести сумнівний бруд на загальний огляд.

Це в той час, коли в країні війна, коли більшість населення існує за межею бідності, коли люди похилого віку не мають грошей на лікування, коли молодь не бажає жити у державі, яка байдужа до своїх людей.
Наша біда в тому, що В.Зеленський ще не став політиком, але він вже занурився в море політичних інтриг і розкладів, слухає зацікавлених нашіптувачів і порадників, більшість яких тлумачать ефективність влади, як перетягування повноважень на свій бік і усування від неї політиків, які мають власну думку і не будуть "козиряти" кожному слову президента.

Це бюрократична западня, з якої В.Зеленський не вибереться. Шкода, що він схильний включатися у політичні інтриги, думаючи, що для підняття рейтингу всі засоби можливі. Найближче оточення президента, яке заполонило "солодкі" місця в уряді, митниці, податковій, поліції та інших інстанціях, як правило, не мають профільної освіти, знань, досвіду і необхідних моральних якостей.

Ці люди у більшості були клерками при владі Порошенка і Януковича, де вони отримали "знання" скільки, куди і кому і освоїли ідеологію: "тут - заробляти, а вивозити сім'ї і жити - за кордоном". Не мають вони й сорому, коли виклянчують 100-тисячні зарплати в країні, де більшість людей отримують від 2 до 5 тисяч гривень. Не зробивши нічого корисного для країни, не здійснивши жодних позитивних зрушень в економіці. Коли вони вибивають нові оклади та конверти для зелених кнопочок, то останні виглядають бюджетними і олігархічними жиголо (вибачте за таке порівняння).

З такою командою і з такою ідеологію В.Зеленському не поставити країну на стабільний, твердий і динамічний шлях розвитку.

Він має подивитись на конфлікт з Ю.Тимошенко збоку, зрозуміти, що його використовують і що від нього наш народ чекає справжніх дій, а не мізансцен на державному рівні.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Перші ластівки відбудови економіки: плани німецького концерну RHEINMETALL надихають
Місія України – стати фортецею перед носом у ординської навали
Демократична орда - це нісенітниця. Вільна Україна не може існувати поруч з імперським монстром
Динаміка оборонних потенціалів України та рф: є що порівняти