[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

З манікюрниць - до Кабміну: дивовижна кар'єра 25-річної Анни Олександрівни Сергеєвої

З манікюрниць - до Кабміну: дивовижна кар'єра 25-річної Анни Олександрівни Сергеєвої
З манікюрниць - до Кабміну? Мене небезпідставно звинувачують у сексизмі та ейджизмі. За те, що неналежним чином оцінюю справжні знання та здібності наших юних урядовців. А бачу лише красиве 25-річне обличчя та фігуру новопризначеної заступниці міністра соцполітики з питань євроінтеграції. Каюсь. Був неправий. Людина справді достойна та наполеглива.
 
Якщо відкрити офіційний сайт Мінсоцполітики, можна побачити, що після закінчення факультету журналістики Анна Олександрівна Сергеєва цілих 3 роки "працювала у приватному секторі" на посаді керівника ТОВ "Сервіс Ревізор". Це, очевидно, єдиний офіційний запис в її трудовій книжці.
 
 
З квітня 2019-го по червень 2022-го. Тобто до самого призначення за посаду заступника міністра. Якщо зайти в базу YouControl, то можна без надмірних зусиль знайти інформацію, що ТОВ було створено саме навесні 2019-го, і його бенефіціаром та керівником нині є Сергеєва Тетяна Михайлівна. Боюсь когось образити, але спільність прізвищ дає підставу підозрювати, що ця пані є мамою нашої заступниці міністра.
 
 
Ще цікавішою є сфера діяльності ТОВ "Сервіс Ревізор". Згідно з державним реєстром - це "консультування з питань комерційної діяльності й керування". А також... - "надання послуг перукарнями та салонами краси"...
 
Невже нова заступниця міністра з євроінтеграції ще тиждень до свого призначення в Кабміні керувала цілим Салоном краси?
 
 
Для балансу слід відзначити, що останні 9 місяців Анна Сергеєва паралельно з приватним бізнесом справді працювала радницею міністра, але на громадських засадах. Уважні користувачі соцмереж помітили, що після призначення на "громадську посаду" восени торік ефектна блондинка отримала в своєму Інстаграмі велику кількість привітань саме від співробітниць Індустрії краси..Але після призначення на повноцінну посаду свій Інстаграм з майже 90 тисячами підписників чомусь закрила.
 
А дарма. Бо краса все одно врятує Світ!!!
 
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Мосійчук: «Як казала Голда Меїр: «Посилайте хлопчиків!»
Кагарлик Vs Врадіївка
Вогонь вже впритул наблизився до Чорнобильської станції
Про Лева Лещенка, який раніше палко підтримував анексію Криму, а тепер перебуває в реанімації