[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Поворот у імперіалістичній війні: Україна зупинить навалу доісторичної орди

Поворот у імперіалістичній війні: Україна зупинить навалу доісторичної орди
Вам не здається, що мордорівська армія використовує тактику середньовічного моголотатарського війська? Вона полягає у безпричинному бліц-нападі на іншу країну з метою пограбунку людей (тоді на конях, тепер - на танках), посадці на княже місце свого прихвостня, встановленні податку (мита), який має постійно сплачувати поневолена країна (зараз вони б вичерпали усі наші багатства і доходи), і поверненні війська восвоясі. Абсолютно так діє і сьогоднішній мордор.
 
А західні країни сподіваються, що Україна при певному додатковому озброєнні зупинить навалу орди або суттєво її послабить і західна цивілізація не постраждає. Інакше нема пояснення ні у відмові включати нас в оборонні союзи, ні у невнятному буркотінні щодо ненадання засобів захисту України з неба. Можливо це спричинено непублічними домовленостями з мордором (у москву, як на звіт або на умовляння, літають з десяток лідерів цивілізованих країн), що погрожує витягти ядерну дубину.
 
Отже, що ми маємо: б'ємося з ордою сам на сам, мордор без нас добивається згоди Заходу на прийнятні для мордору умови післявоєнного майбутнього з одночасним приниженням наших прав та інтересів - повного відновлення суверенітету і територій, звільнення наших громадян, ув'язнених агресором, арешту колаборантів і злочинців, що зчинили злочини на нашій території і яких покриває мордор, виплати репарацій за втрати і збитки, нанесені ворогом, засудження у міжнародному кримінальному суді усіх, хто вбивав беззахисних українців і руйнував наші житла, школи, дитсадки, лікарні, електростанції, водоканали, газопроводи та інше).
 
Наскільки я розумію, ми самотужки перемагаємо у війні з ордою і усно дякуємо нашим партнерам за реальну воєнну допомогу. Але перш за все наша перевага також забезпечується вищою ефективністю оперативно-тактичних дій, коли ординці потрапляють у пастки і стають відкритими для обстрілів та бомбардування, загрузають у трясовині доріг та зруйнованих мостів, відриваються від підрозділів забезпеченням пальним і зупиняються як не придатні до дій, потрапляють під неочікувані системні атаки наших військ, мають гірші види озброєння та гірші воєнні навички. Ми дійсно сильніші за моголотатарське доісторичне військо.
 
Але поблажлива позиція Заходу певним чином заохочує ординців до подальшої ескалації та дає надію на гарантії безкарності. Це захищає злочинців і від тверезого погляду на їх дії громадянами раші, які продовжують довіряти злочинній владі. А за цих обставин в мордорі у руля залишатимуться навіть після нових виборів ті ж або нові шовіністи з претензіями на продовження існування ординської імперії.
 
Проте нам своє робить. Агресор виснажений. Зброя закінчується. Солдати не хочуть вмирати з прихоті і власних амбіцій самодержця. Внутрішня економіка, що тримається на нафті і газі та ВПК, здувається на очах. Згортаються робочі місця. Бюджет стає дефіцитним бе джерел його кредитування. Усі "партнери" мордору відмовилися приймати участь у безглуздій авантюрі. Навіть Китай її не підтримує.
 
Наша армія перетворилася на суцільний Холодний Яр, який 100 років назад тримав владу у своїй сторонці навіть після захоплення України совєтами. Ми переможемо!;:
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Перші ластівки відбудови економіки: плани німецького концерну RHEINMETALL надихають
Місія України – стати фортецею перед носом у ординської навали
Демократична орда - це нісенітниця. Вільна Україна не може існувати поруч з імперським монстром
Динаміка оборонних потенціалів України та рф: є що порівняти