[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Перші ластівки відбудови економіки: плани німецького концерну RHEINMETALL надихають

Перші ластівки відбудови економіки: плани німецького концерну RHEINMETALL надихають
Наполовину зруйнована країна з нескореним народом буде жити! Першим проблиском для мене стала інформація про плани німецького концерну RHEINMETALL побудувати в Україні сучасний танковий завод. На виході отримаємо супер танк, високотехнологічний комплекс виробництва якого дасть замовлення іншим українським партнерам різних галузей на виробництво потрібних для складання танка компонентів. А це дозволить дати роботу сотням дрібних підприємств і десяткам тисяч робітників, які будуть виробляти ці комплектуючі елементи.
 
Тобто отримаємо не тільки оборонний, а й економічний ефект. Танк «Пантера», який буде першою ластівкою майбутнього заводу, за своїми характеристиками буде, я сподіваюсь, перевершувати усі сьогоднішні аналогічні екземпляри на світовому танковому ринку. Тому продукція заводу матиме високий попит і з боку наших Збройних Сил, і за кордоном. Висока прибутковість об’єкта гарантована.
 
До того ж поряд з цим танком підприємство зможе виробляти інші види важкої броньованої техніки і зброї, забезпечуючи українську армію необхідним спектром таких машин. Одночасно з цим компанія отримає стійкість на ринках в конкуренціі з іншими світовими постачальниками важкої бронетанкової зброї. Тут важливо, щоб у структурі нової компанії, окрім виробничих та обслуговуючих підрозділів, були потужні науково-конструкторські та технологічні відділення, які в майбутньому забезпечать освоєння нових високоякісних видів продукції.
 
Реальність танкового проекту базується на наявності капіталовкладень (за даними ЗМІ, потрібно біля 200 млн. дол., хоча ця вартість залежить і від наявності у майбутнього підприємства енергетичної, транспортної, житлової, соціальної інфраструктури) за рахунок декількох американських і європейських фондів, що зараз створюються, а також ресурсів Світового та інших міжнародних банків. Такий механізм фінансування за рахунок іноземних джерел та спільне керівництво компанією українцями та німцями не дозволить різного рівня урядовим клеркам відщипувати шматки від закордонної допомоги.
 
Основою здійснення проєкта є також наявність в Україні висококваліфікованих робітників, інженерів, конструкторів, інших спеціалістів, а також підготовка на майбутнє нових відповідних працівників в українських університетах. Окрім того, для цих виробництв у надрах нашої країни є необхідні руди чорних, кольорових, рідкоземельних металів, сировина для мікроелектроніки (кремній та літій) та інше. Обов’язковою складовою такого типу проєктів є також створення багаточисельного малого і середнього підприємництва, без чого вони будуть неефективними і непривабливими.
 
Після першої ластівки наша країна має розпочати аналогічні програми розгортання виробництва інших складних видів продукції оборонного призначення. За схемою, що має реалізуватися у виробництві танків, потрібно буде здійснити розбудову об’єктів ВПК разом з корпораціями США, Канади, Великобританії, країн Євросоюзу, Швеції, Японії та інших високо розвинутих країн. Ми разом з ними здатні підняти літакобудування, суднобудування, ракетобудування, автомобілебудування, виробництво гелікоптерів, вантажівок, безпілотників, радіоелектронного та радіолокаційного обладнання, мікроелектронних приладів тощо.
 
При розгортанні мережі таких підприємств (чи хоча б частини їх) Україна стане не тільки потужною воєнною силою у центрі Європи, а й невід’ємною частиною усього оборонного комплексу НАТО, що зробить нашу країну повноправним і бажаним її членом. При цьому буде можливість відкинути посередників з продажу –купівлі зброї та воєнної техніки (одним з яких сьогодні є державний концерн Укроборонпром, що відомий гальмуючим втручаннями у розробку найсучасніших видів зброї). Це може не сподобатися нашим урядовцям, але ми не будемо зважати на них!
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Знову тарифний зашморг: старі «пісні про головне» олігарха Ахметова
Україні потрібна влада державників із зашитими кишенями
Місія України – стати фортецею перед носом у ординської навали
Демократична орда - це нісенітниця. Вільна Україна не може існувати поруч з імперським монстром