[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Не тільки війна руйнує наше життя. На внутрішньому фронті - вакханалія безглуздих дій влади

Не тільки війна руйнує наше життя. На внутрішньому фронті - вакханалія безглуздих дій влади
Підвищення податків на підприємців, запровадження оподаткування імпорту (шляхом оподаткування купівлі валюти для імпортних операцій), підняття банківських процентних ставок, підштовхування інфляції цін та девальвації валютного курсу гривні, підняття зарплати депутатам і чиновникам, використання для цього траншів західної фінансової допомоги – важко повірити, але все це відбувається у воюючій Україні і все це угроблює нашу напівзруйновану економіку та затягує нас в усе глибшу прірву.
 
Ми тримаємося лише завдяки воєнній, матеріальній та фінансовій допомозі наших західних союзників. Але на внутрішньому фронті - вакханалія безглуздих і шкідливих дій влади.
 
Вона заявляє, що керується інтересами збільшення доходів бюджету, яке необхідне для посилення нашої оборонної потуги. Чудове гасло!
 
Якби ці гроші реально впливали б на ситуацію на фронті і на продуктивність ВПК. Прекрасно знаємо, хто фінансує і забезпечує нашу військову спроможність (як знаємо , в чиїх інтересах робляться спроби підірвати довіру між нашою державою та демократичними країнами Заходу. А це може привести до краху).
 
До того ж на нашу боєздатність ніяк не впливає підняття зарплати чиновників та парламентарів, а також закупівля нових тойот не для передової, а для тилових підрозділів (в той час як є випадки, коли солдати-фронтовики змушені звертатися по фейсбуку до волонтерів, щоб отримати хоча б одну справну машину на армійську частину).
 
Також треба нагадати нашим депутатам і урядовцям, що вони поставлені не для того, щоб різати курку, яка несе золоті яйця. Золоті яйця «несуть» люди, які виробляють продукцію або накопичують й вкладають гроші, що можливо лише при помірковано низьких податках і тарифах, стабільних цінах і валютному курсі, низьких процентних ставках, структурному фінансуванні економіки з бюджету, а також при заощадженнях на бюрократичних та боргових його витратах.
 
Можливо сьогоднішні можновладці сподіваються, що чим гірше, тим краще, бо це спричинить більші міжнародні фонди для післявоєнної відбудови України, які потраплять до їх рук. Невже вони думають, що ніхто цього не бачить?
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Знову тарифний зашморг: старі «пісні про головне» олігарха Ахметова
Україні потрібна влада державників із зашитими кишенями
Перші ластівки відбудови економіки: плани німецького концерну RHEINMETALL надихають
Місія України – стати фортецею перед носом у ординської навали