[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Міжнародні санкції повинні бути розповсюджені на усіх споживачів рашистського палива

Міжнародні санкції повинні бути розповсюджені на усіх споживачів рашистського палива
НАФТО–ГАЗОВЕ ЕМБАРГО мало бути накладене на рф на початку війни і не втратило значення застосувати його зараз, у розпал війни, а не тоді, коли хрестоматійні західноєвропейські країни «знайдуть спосіб його заміни поставками з інших джерел» або "спосіб переходу на альтернативні енергетичні засоби».
 
Я чогось не розумію: ви, наші партнери, хочете зупинити війну і перемогти агресора чи вас цікавлять лише власні енергобаланси та стратегічні плани розвитку своєї енергетики?
 
Ви хочете зупинити кровопролиття на тисячах квадратних кілометрів у центрі Європи чи боїтесь дефіциту пального протягом декількох місяців, а може й тижнів, а може й не дефіциту, а тільки перегляду контрактів і постачальників енергії?
 
Останнє, можливо, спричинить додаткові витрати у нафто- , газотрейдерів і це для вас більша вартість, ніж життя тисяч людей?
А може й не приведе до додаткових витрат, а лише зменшить національні запаси палива, що лише обмежить його стратегічні резерви (які заощаджуються саме для ризикових ситуацій).
 
Дехто з цих європейських політичних уклоністів (від режиму міжнародних санкцій, в тому числі санкцій Євросоюзу) занепокоєний не масовим кровопролиттям на наших теренах, а тим, як рашистським вбивцям переправити свої танкери з нафтою і скрапленим газом з Європи і Японії до терміналів Індії, Північної Кореї та інших азійських країн, аби зберегти мордорівський енергетичний потенціал! (Нагадаю, що експорт нафти і газу щоденно приносить мордору приблизно мільярд доларів надходжень).
 
Думаю, що міжнародні санкції повинні бути розповсюджені й на цих друзів пу – азійських споживачів рашистського палива. І ще. Немає часу для перевиховування європейських уклоністів. Щодо них треба запускати спеціальний податковий режим при імпорті енергетичних ресурсів з країни-агресора: європейські держави, що не запровадили ембарго, будуть зобов’язані нараховувати спецмито до імпортної вартості російських енергоносіїв. Це зробить купівлю останніх відносно невигідною і змусить уклоністів ворушитися. Думаю, що вони стануть нерукостислими (нерукопожатими) і їх позиція зміниться. Проте чи не занадто пізно для них?
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Знову тарифний зашморг: старі «пісні про головне» олігарха Ахметова
Україні потрібна влада державників із зашитими кишенями
Перші ластівки відбудови економіки: плани німецького концерну RHEINMETALL надихають
Місія України – стати фортецею перед носом у ординської навали