[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Місія України – стати фортецею перед носом у ординської навали

Місія України – стати фортецею перед носом у ординської навали
Розорення і демілітаризація України, яку, як тепер бачимо, здійснювали колаборанти у попередні роки, справляли враження легкої здобичі при нападі на неї потенційними сусідами-агресорами. Але не так сталося як гадалося. Фактично перед носом у ординської навали споруджується неприступна Україна-фортеця.
 
Наш оборонний потенціал зараз стає вищим за потенціал московії, який почав розсипатися на наших очах.
 
Дай Бог, щоб ми довели справу до повної перемоги з якомога меншими смертями наших людей. І побудували такий світ, в якому варварської рашистської імперії не буде.
 
Тут не можна погодитися з тими політиками і політологами, які заполонили Youtube і підводять нас до думки, що треба згортати війну, залишивши ворогу території, які він захопив до 24 лютого 2022 року, а в майбутньому домовитися про їх особливий статус і долю. Це повний абсурд!
 
За такої позиції виходить, що кровава імперія залишається і після війни росіяни повернуться до тієї ж мілітарізованої, нафтодоларової промисловості та олігархічного пограбунку фінансів, які мають місце зараз. Ніхто не понесе покарання за тисячі вбитих і згвалтованих українців і українок. У світі запанують авторитарні режими по осі московія – Китай. І орки фактично отримають карт-бланш на нову агресію через декілька років, аби помститися українському народу за те, що він покінчив з їх пануванням у Євразії.
 
Як я розумію, великим західним корпораціям та їх урядам краще співпрацювати з великими державними і олігархічними монополіями, які складають хребет рашистської економічної системи. (Ця система не для людей, а для злодіїв і гебістів). До того ж така економіка, як відомо, – кладезь дешевої сировини для високо індустріальних країн, що дозволяє їм мати додаткові прибутки (ренту), якими діляться з ними ординці (це пояснює вперте, декілька місячне небажання частини країн Євросоюзу допомагати перемогти московію у розв’язаній нею ганебній війні та відкладання санкцій – вони в більшості почали діяти лише з 1 грудня минулого року).
 
Іншу зацікавленість у збереженні московії має Китай, який розглядає її як міст для прямої суходільної доставки товарів до Європи та як компаньйона в протистоянні Америці. Президенту Зеленському треба вистояти у цьому геополітичному хитросплетінні і виконати свою історичну місію: очолити перемогу над московською ордою до такої ступені, за якої б неминуче відбулася трансформація московії у децентралізовану, демократичну державу або новий союз демократичних держав.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Знову тарифний зашморг: старі «пісні про головне» олігарха Ахметова
Україні потрібна влада державників із зашитими кишенями
Перші ластівки відбудови економіки: плани німецького концерну RHEINMETALL надихають
Демократична орда - це нісенітниця. Вільна Україна не може існувати поруч з імперським монстром