[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Карантин це чергове випробування економіки України

Карантин це чергове випробування економіки України
  1. Усі зрозуміли, що карантин діє так на наше життя, як воєнне захопленя нашої території та вивіз обладнання з наших підприємств. Можна також порівняти його дію з впливом великої депресії на економіку США у 30-ті роки минулого століття. Падіння виробництва тоді досягало 40 % від докризового рівня. У нас зараз виробництво падає схожими темпами: якщо карантин продовжиться 2 роки, то і наша економіка матиме такий приблизно провал.
  2. Вплив на економіку під час війн і великої депресії проявлявся у тому, що більшість підприємств зупинялося, а працівники втрачали роботу. В Америці безробіття складало майже половину працездатного населення. У нас число безробітних вже зросло на третину.
     
  3. Як діяв підчас депресії Президент Ф.Рузвельт?  По-перше, він тримав непорушною твердість американського долара, не допускаючи друкування надлишкової грошової маси. По-друге, він ввів урядовий контроль за споживчими цінами, зупиняючи спекуляції. По-третє, американський Президент збільшив роль держави у формування попиту на ринках, зокрема, розширив обсяги державних замовлень та бюджетне фінансування спеціальних громадських робіт.
  4. Як діє Українский уряд в умовах карантину?  По-перше, він не втримався від спокуси штучного збільшення грошової маси та накручування бюджетного дефіциту.антикризовихпояснилицій Новими змінами державного бюджету цієї Північноамериканської країни. Це дозволяє, наприклад, друкувати долари безна 2020 рік своєї економікидефіцит збільшений у 4 рази. Інфляція цін підстрибне, за урядовими прогнозами, до 10 чи більше відсотків. Планується примноження витрат бюджету на виплату державних боргів з 350 до більш ніж 600 млрд. грн. Це замість держзамовлень і громадських робіт. Думаю, що фактичні результати будуть ще гіршими. По-друге, ніхто не контролює та не карає спекулянтів, перш за все тих, хто торгує медичними засобами. По-третє, новий прем’єр-міністр заявив, що після виходу з карантину, у травні буде створено 500 тис. робочих місць. Він, мабуть, вважає, що вихід з кризи, породженої карантином, полягає у наданні дозволу владою відкрити магазини, ресторани і готелі. Він забуває, що для відновлення цих об’єктів одного ключа-вимикача недостатньо. Треба, щоб у людей з’явилися гроші, лише тоді почнеться продаж товарів і послуг. Однак у наших людей після карантину гаманці будуть спустошені і більшість заощаджень - вичерпані. Як потраплять гроші у кругооборот, Кабмін не говорить. Яка його роль у відновленні кругообороту також не відома.
                                                                                                                                                                                               Думаю, що економічні проблеми коронавіруса поки що залишаються терра інкогніта для українського керівництва. Дай Бог, щоб воно не наробило дурниць у прямій боротьбі з пандемією за життя наших людей. Це зараз головне. До економіки ми ще повернемося .
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Влада веде Україну до голоду в містах і передачі чорноземів глобальним аферистам
Закон Для чи Проти олігархів?
Монополії, які подобаються Держдепартаменту
Невідкладна оптимізація газового тарифу