[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Дерев’яні рублі не можуть бути твердою валютою: на кого розрахований черговий блеф кремля

Дерев’яні рублі не можуть бути твердою валютою: на кого розрахований черговий блеф кремля
Неадекватний мордор демонструє свою дубоватість і у економічній сфері, точніше у міжнародних розрахунках. Він хоче підпорядкувати економічні закони своїм політичним примхам. Заява про вимогу перейти європейцям на оплату нафти і газу ординськими рублями (в іншому випадку кремль ніби то відмовить поставляти енергоресурси) за визначенням абсурдна і примітивна.
 
По-перше, оплата у рублях невигідна самій рашистській федерації. Зрозуміло, що їй потрібні долари та євро, як грошові одиниці, платоспроможні на усіх світових ринках. Рублів же від експортних операцій на внутрішньому ринку вона не потребує – якщо виникне локальна потреба у рублях, то ординський центробанк може їх завжди «надрукувати».
 
По-друге, рубль – дерев’яний, і при тому не твердий, а «м’який», тобто його валютний курс нестабільний і він не може гарантувати збереження вартості, отриманої в результаті продажу товарів, боргових чи інвестиційних операцій. Девальвація курсу рубля, яка є найбільш вірогідною у санкційному випадку і за теперішнього провалу економіки буде знищувати вартість рубльових накопичень для оплати нафти і газу. Завтра рублів потрібно буде більше для купівлі того ж обсягу енергоносіїв. Навіщо європейцям такі ігри? Невже ординці вважають їх дурнішими за себе?
 
По-третє, договірні комерційні умови, в тому числі платіжні засоби і порядок розрахунків не можуть бути змінені в односторонньому порядку, а отже нові вимоги мордору, які абсолютно невигідні європейським покупцям, безумовно, будуть відхилені і завершаться неприємними для орди позовами до міжнародних арбітражів (у випадку зупинення поставок).
 
Уся ця катавасія виглядає черговим блефом кремля, розрахованим на внутрішнього споживача: адже рубль стає ніби то міжнародною валютою і рівним долару. А ще – це ситуація, за якої деякі кремлівські підлабузники отримують нагоду продемонструвати свою прихильність путінському режиму, про що вони дуже пошкодують. Зокрема, Угорщина вже отримала попередження від Брюсселя через відхилення її позиції у питаннях демократичних цінностей та європейської єдності.
 
УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ !
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Знову тарифний зашморг: старі «пісні про головне» олігарха Ахметова
Україні потрібна влада державників із зашитими кишенями
Перші ластівки відбудови економіки: плани німецького концерну RHEINMETALL надихають
Місія України – стати фортецею перед носом у ординської навали