[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Авторитаризм і нафтодолари як первопричини війни Росії з Україною і усім світом

Авторитаризм і нафтодолари як первопричини війни Росії з Україною і усім світом
Україна багато років повторювала кроки Росії по демонтажу радянської системи. Але в одному ми не могли дублювати її. На базі державних монополій, олігархічних холдингів та при централізованій корупції, які були інституйовані Кремлем, ми не будували Збройні Сили, які були б націлені на інші країни.
 
Держава авторитарного типу, яка має високоприбуткову, нафтогазову економіку і величезні золото-валютні накопичення не могла не використати їх для побудови величезної воєнної армади і нападу на тих чи інших супротивників – ідеологічних, територіальних, економічних, етнічних та інших.
 
Це виглядає як отримання задоволення від демонстрації сили, утискання внутрішніх опонентів та приниження інших народів. Так було в СРСР, в Іраку, так є в Росії. Остання, отримуючи величезні надприбутки, скеровує їх у розгортання військового і військово-промислового комплексів. Коловорот нафта і газ – золото і валюта – зброя і військова техніка є постійним і його кінцевою фазою споживання є лише воєнне споживання, а не народне, як це є в нормальних демократичних державах. Воєнне споживання – це воєнна агресія на сусідні і несусідні країни.
 
Росія є абсолютно типовою авторитарною, нафтодоларовою і мілітаристською країною. Вона не може не воювати, поки в країні авторитарний режим і величезні експортні продажі нафти і газу. Бої на Донбасі як бальзам для кремлівської команди війни (хоча московські олігархи не у захваті від неї). Коловорот діє, воєнне споживання - повним ходом, самозадоволення путиністів від, як вони вважають, приниження українців - на піку можливого. Вони упиваються в цьому кічі і сподіватися, як думають дискутанти ток шоу на українських телестудіях, що з ними можна домовитися, на жаль, даремна справа.
 
Звичайно, коловорот нафтодолари – воєнна агресія можна зупинити. Це вдавалося і у часи СРСР, і при Бурі в пустелі. На мою думку, для цього перше - це зупинити потік нафтодоларів в Росію. Ембарго, в тому числі і замороження Північного потоку-2 - найкращий з можливих варіантів. Друге – це подолання кремлівського авторитарного режиму, що може бути здійснено по-різному, але у підсумку буде становлення демократичної країни. Не мінські домовленості, а скоординовані плани дій цивілізованих країн приведуть до бажаного результату. Не можна не виключати і нових авантюр Кремля на цьому шляху. І не тільки на нашій землі.
 
Нам треба вистояти, нам треба перебудувати економіку і Збройні Сили. Нам треба перейняти стандарти НАТО, ініціювати оборонні союзи, освоїти виробництво найсучаснішої зброї, ліквідувати паразитуючих монополістів, відійти від сировинної структури економіки та зупинити олігархічні і латифундистські махінації. Боронити нашу землю і наших людей.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Бюджет, що може принести економічний смерч Україні
Бути сильнішими і на полі бою, і в тилу
Не тільки війна руйнує наше життя. На внутрішньому фронті - вакханалія безглуздих дій влади
Українська економіка потребує революційних змін після перемоги у війні