[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Заява Кадирова щодо приєднання України до Росії має отримати адекватну відповідь

Заява Кадирова щодо приєднання України до Росії має отримати адекватну відповідь

Підготував відповідь-пропозицію для нашої влади та силових структур у зв‘язку з нахабною, загарбницькою та водночас тупою заявою Кадирова щодо «приєднання України до РФ» або одразу до Чечні.

Всі ми тут люди дорослі, пожили трохи, тому точно знаємо, або хоча б чули про етнічні кримінальні угруповування. Це, так би мовити, загальносвітова практика. Так от: Етнічний, зокрема Чеченський криміналітет є й в Україні. Згадаймо випадок з побиттям на Бесарабці у Києві Мустафи Наєма.

Ні, справа не в Наємі і не в побитті як такому, а в тому, що вилізло після. Двоє з трьох нападників на Мустафу - громадяни РФ, Маґомед та Ахмед Саітови. Їх батько, Абубакар Саітов: він же Магомед-Амін Саітов, він же Даніл Усмановіч Гончаров - кримінальний авторитет, який фактично очолює чеченське земляцтво в Україні та є співвласником декількох компаній, які розташовані у БЦ «Міком Палац» на вулиці Дегтярівській у Києві, неподалік Ісламського Культурного Центру.

Структури Саітова тримають зв‘язок з Альві Карімовим, Головою прес-служби Рамзана Кадирова, який навіть приїздив в Україну за часів режиму Януковіча, коли Саітов працював......... членом ради міжнаціональної згоди при Кабінеті Міністрів України!

Це лише одна сітка. А ще варто згадати замах на Ігора Мосійчука біля телеканалу «Еспресо», внаслідок якого загинув його охоронець та був поранений політолог Віталій Бала, замахи на Адама Осмаєва та Аміну Окуєву, один з яких завершився вбивством Аміни і багато чого ще, що пов‘язано як з чеченським криміналітетом, так і з політичними замовними вбивствами.

Тому я пропоную владі та спецслужбам вкрай серйозно взятися за це «земляцтво». При тому вже тут і зараз. Всередині країни діє бомба сповільненої дії, детонатор від якої в руках Рамзана Кадирова. Паралельно з цим, я б обов‘язково надав громадянство Бійцям батальйону імені Шейха Мансура, які зі зброєю в руках поруч з нами стоять на захисті нашої Держави та їхнім сім‘ям, а також Бійцям Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва, яким до своєї героїчної загибелі під Дебальцево у 2015-му році командував бригадний генерал ЧРІ Іса Мунаєв. До речі, Мунаєву можна дати Героя України (посмертно), як виключення, що свого часу було зроблено для Михася Жизнєвського «Локі».

Треба грати на всіх фронтах і бити з усієї зброї. Це і називається адекватною відповіддю.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Протести в Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня
Ердоґан звинуватив Грецію у недотриманні прав турецької Нацменшини. Десь ми вже таке чули
Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так
Без паніки! Те, що Держдеп евакуює сім'ї дипломатів це логічно, бо це - політика