[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Протести в Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня

Протести в Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня
Протести в столиці Лівії Тріполі, з перестрілками та вибухами, які спалахнули 27.08.2022, почалися через те, що Путін вивів залишки ПВК «Ваґнер» з країни і тупо кинув свого соратника, бунтівного генерала Халіфу Хафтара.
 
Чому кинув? Тому що посередництво Ердоґана дуже дорого коштує. Це не тільки Азербайджан, це не тільки вплив на Сакартвело, не тільки шість країн Центральної Азії, де Ерді продовжуватиме нарощення власного впливу. І навіть не тільки північ Сирії. Це і Лівія.
 
Лівія входить до сфери інтересів Ердоґана. Це - можливість контролю за міграційними коридорами, які тепер втратив Путін. А Путін ними дорожив, адже саме він спровокував свого часу гігантську міграційну кризу для ЄС.
 
Тепер, шантажем Європи займатиметься Ердоґан, паралельно нарощуючи свій вплив в країнах Маґрибу.
От і все.
 
Власне, Ердоґан робить те, про що говорю і я, тільки в контексті України: регіональний вплив. Молдова і Білорусь - наш вплив. Не російський, а наш протекторат. Ось до чого після перемоги ми маємо йти. А там і Болгарія. Та. Такі часи.
 
Та повертаючись до Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня, фактично заміщуючи собою слабкого Путіна на Південному Кавказі, в Центральній Азії, частині Арабського Світу та на Маґрибі.
Красунчик. Знає, що робить. Записуємо і беремо приклад. Він відбудовує Османську Імперію - нам треба відбудовувати Русь.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Кількість трупів російських загарбників до квітня зросте до 150 тисяч
Ердоґан звинуватив Грецію у недотриманні прав турецької Нацменшини. Десь ми вже таке чули
Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так
Без паніки! Те, що Держдеп евакуює сім'ї дипломатів це логічно, бо це - політика