[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так

Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так
Ну, давайте поговоримо про лист Байдену від Вікторії Спартц, про який вчора, 9.07.2022, говорили навіть ті, хто рідко пише пости. А от я - не говорив, бо треба було вчитатися, розібратися і тільки потім робити бодай якісь висновки.
 
Отже:
 
Як на мене, важливо говорити про момент, коли з‘явився цей лист. Не в березні, не у квітні, коли йшли дуже важкі бої при тому, нам не надсилали ті об‘єми і види допомоги, які надсилають зараз. В липні. Себто, лист з‘явився ближче до виборів у Сенат, куди обиратиметься пані Спартц.
 
Враховуючи це, варто згадати, що улюблена тема Республіканців, передовсім Трампа, до речі, розповідати, що Демократи на чолі з Байденом не здатні «розрулити» кризу в Україні, «а от ми»... Він сьогодні вчергове це зробив.
 
Тому: чи можна вважати даний лист політичною технологією? Думаю так. При всій моїй щирій неповазі до Татарова. Просто ще раз: місце, час, політична приналежність авторки листа.
 
Про те, що кажуть про пані Спартц її колишні підлеглі - можете знайти в Ґуґлі, я не хочу вдаватися в таку кулуарщину - не мій стиль, та там теж багато факторів, які не дуже грають їй на руку.
 
Я дуже вдячний їй за те, що вона була присутня на історичному підписанні Ленд-лізу для України і сподіваюсь вона береже ручку, подаровану Байденом, та все ж, радив би їй не сильно заграватися в тему нашої внутрішньої політики заради досягнення власних політичних преференцій.
 
А завершу я так: Конгресвумен Марсі Каптур, яка сьогодні дуже чітко висловилась з приводу вчинку пані Спартц - теж «рука Кремля»? От тому я і не спішив з постом. Політика потребує пауз.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Кількість трупів російських загарбників до квітня зросте до 150 тисяч
Протести в Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня
Ердоґан звинуватив Грецію у недотриманні прав турецької Нацменшини. Десь ми вже таке чули
Без паніки! Те, що Держдеп евакуює сім'ї дипломатів це логічно, бо це - політика