[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Кількість трупів російських загарбників до квітня зросте до 150 тисяч

Кількість трупів російських загарбників до квітня зросте до 150 тисяч
«Один із членів НАТО попередив союзників, що Путін готовий змиритися із загибеллю чи пораненням до 300 000 російських військовослужбовців», - The New York Times. От пазл і склався, принаймні для мене.
 
Офіційно, Путін мобілізував якраз 300 тисяч чмобіків, це без урахування зеків, іноземних найманців і тих кадрових, які ще є на фронті.
 
Якщо взяти за основу сьогоднішній день, то втрати російських загарбників становлять 98 тисяч, це всіх разом. Десь в районі 21-23.12 кількість 200-х росіян сягне 100 тисяч.
 
Тут варто згадати Залужного, який сказав, що резерв Путіна - 200 тисяч, яким він буцімто планує новий наступ невідомо де наприкінці січня, в лютому чи на початку березня. 100+200=300.
 
Втрати на фронтах потрібно буде поповнювати. Поповнювати будуть якраз-таки з того резерву у 200 тисяч. Ще у жовтні я писав, що кількість трупів російських загарбників до квітня зросте до 150 тисяч. Себто якраз в березні росіяни перетнуть цей рубіж. 300-150=150. 
 
Але!
 
Він таки може схилити Лукашенка до повноцінної участі у війні проти нас, а це, разом з мобілізованими та добровольцями, якраз 50 тисяч саме солдат, а не військ тилу. 150+50=200.
 
Таким чином, якраз в березні і слід очікувати на оте от 200-тисячне угруповування, якщо Луку таки дотиснуть.
 
Проте я дивлюсь на це оптимістично: річ у тім, що угруповування, яке вторгнулося в Україну 24.02 становило якраз 200 тисяч плюс 130 тисяч всіх тих, хто воював проти нас на Донбасі. Разом - 330 тисяч. Вторглися вони з трьох напрямків: Північ, Південь, Схід.
 
Угруповування вторгнення складалося з найкращих бійців та найкращої техніки, особливо на Півночі, тоді як зараз про якість та сучасність нового угруповування можна пити «не чокаясь».
 
Білоруси теж не врятують ситуацію, адже не мають не тільки бажання, вони вміння воювати не мають. Білоруська армія не має не те що бойового - миротворчого досвіду.
 
В цей же час, США разом з іншими нашими союзниками та партнерами інтенсифікують навчання наших Воїнів та збільшують їхню кількість у програмах.
 
Беззаперечно - легко не буде, та воно й поряд не стоятиме з тим, як боролася і встояла Україна наприкінці лютого та в березні 2022-го року.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Протести в Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня
Ердоґан звинуватив Грецію у недотриманні прав турецької Нацменшини. Десь ми вже таке чули
Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так
Без паніки! Те, що Держдеп евакуює сім'ї дипломатів це логічно, бо це - політика