[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Завтра країна вчергове зробить свій «неправильний» вибір

Завтра країна вчергове зробить свій «неправильний» вибір

Завтра країна вчергове зробить свій "неправильний" вибір. І це буде черговий "неправильний" вибір наших з вами спів- і недо- громадян.

Вже дуже скоро нові недодепутати сидітимуть у велюрових кріслах місцевих недорад і прийматимуть недорішення щодо нашого з вами повсякденного недожиття.

Бо коли хтось щось недоробив, далі наступає реванш, який відкидає суспільство на роки і десятиріччя назад.

Одним з гасел Помаранчевої революції 2004 року було - «Бандитам — тюрми!». Але ніхто нікого не посадив і ми зрештою мали двічі зека на Банковій і опинилися ледь не в Тайожному союзі.

Іншим гаслом Помаранчевої революції було - «Схід і захід разом!». Але ніхто так і не запровадив на Сході та в Криму культурної дипломатії та інтенсивної українізації. І зрештою за підтримки місцевих цапобазікаючих активістів Росія у нас "віджала" Крим і почала агресію на Донбасі. І якби не герої-добровольці ми, можливо, сьогодні б не мали і українського півдня. Се ля ві.

Недорішення завжди мають жахиві наслідки, як і недоволя і недоконсолідація сил.

Небесна Сотня десять років по тому поклала свої життя за європейський вибір України і право громадян жити без цензури і чиєїсь диктатури. Воля мільйонів людей вигнала з країни зека-запроданця і привела до влади якщо не нову "команду" чиновників, то хоча б найбільш євроналаштованих зі старих. Проте, прийшовши у владні кабінети, і увіковічивши подвиг людей на Майдані, недонові так і не "зачистили" політичний, культурний та бізнесовий простір держави, давши таким чином українофобам і пристосуванцям право на реванш. У 2014-му ці контрреволюціонери зайшли у Верховну раду під назвою Опозиційний блок, а у 2019 як ОПЗЖ. Таким чином недорішення недопатріотів спричинили прихід до влади чергових недоростей, тих, кому "какая разніца" і "трактор в полі дир-дир-дир - ми за мир!".

І от сьогодні, за лічені години до нових недовиборів, ми сидимо і гадаємо, за кого ж нам голосувати. 

І патріоти розкладуть свої голоси між ЄС, Батьківщиною, Голосом і Свободою, "вата" - між ОПЗЖ, Шаріковим, Перемогою і Нашим краєм, а "какая разніца" віддасть голоси Слугам і місцевим партіям, афільованим до місцевих князьків - мерів міст.

Недовибори недогромадян дадуть недорезультат. І як наслідок - недовертикаль недовлади.  

Банкова з її романтиками з "большой" дороги досі не зрозуміла, що благими намірами викладений лише шлях у пекло, а не дорога у світле майбутнє. І єдиний шлях розбудови країни це не з'ясування стосунків з попередниками, які б грішки за ними не водилися, а об'єднання у радах всіх рівнів у коаліцію з патріотами задля вирішення усіх першочергових питань у державі.  

Лише за декларування усіма проукраїнськими учасниками виборчого процесу прагнення до об'єднання заради європейського майбутнього України може перетворити завтрашнє недоголосування на свідомий і перспективний вибір. 

Але право першої скрипки ніхто не відміняв: така декларація має бути проголошена саме Слугами і підтримана рештою, а не навпаки.

 

 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Якщо ви українець, починайте закликати вашу громаду до переходу з УПЦ МП до ПЦУ
День пам'яті, кажете? Ми добре пам'ятаємо і Голодомор, і жертви Другої світової, і Бучу, і Маріуполь
Якою б не була ціна перемоги, усе буде помножено на 10 і забрано у росії без перешкод
Заради нашої перемоги, заради єдності і монолітності слід прикусити собі язика і бити спільного ворога, а не опонента