[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Який сценарій обере Казахстан: український, білоруський чи сирійський?

Який сценарій обере Казахстан: український, білоруський чи сирійський?
«Те, що відбувається у Казахстані, відрізняється від того, що відбувається на Українських кордонах. Разом із тим, думаю, один урок із новітньої історії: щойно росіяни у вас вдома, часом їх дуже важко змусити піти», - держсекретар США Тоні Блінкен.
 
Згоден! Те, що відбувається у Казахстані - відрізняється від того, що відбувається у нас.
 
Скажу більше: у них вже і не буде так, як в Україні. Наразі Казахстан обирає не між українським та білоруським сценарієм, а між білоруським та сирійським.
 
Саме так! Сирійським. Коли російські, білоруські, вірменські, кирґизькі та таджицькі інтервенти утримуватимуть столицю та прилеглі до неї території, а решту контролюватиме або Вільна Казахська Армія або Китай, як Туреччина в Сирії.
 
Вахабіти з салафітами звісно підтягнуться, найманці, ПВК...
 
Ви скажете «та ну!»? А чому ні? Згадайте Афґаністан 1979-1989, згадайте Точікістан 1992-1994... Це ж один і той самий регіон... Тому, дуже навіть можливий саме такий розвиток подій...
 
Звісно, є ще грузинський сценарій, але він по-любому передбачає хай і тимчасову, але втрату територій за аналогією з Абхазією та Південною Осетією.
 
Побачимо, та головне у чому правий містер Блінкен - коли росіяни приходять до тебе додому - їх потім ДУЖЕ важко вигнати. Україна, Сакартвело, Молдова, Сирія та Лівія підтвердять.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Кількість трупів російських загарбників до квітня зросте до 150 тисяч
Протести в Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня
Ердоґан звинуватив Грецію у недотриманні прав турецької Нацменшини. Десь ми вже таке чули
Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так