[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Який сценарій обере Казахстан: український, білоруський чи сирійський?

Який сценарій обере Казахстан: український, білоруський чи сирійський?
«Те, що відбувається у Казахстані, відрізняється від того, що відбувається на Українських кордонах. Разом із тим, думаю, один урок із новітньої історії: щойно росіяни у вас вдома, часом їх дуже важко змусити піти», - держсекретар США Тоні Блінкен.
 
Згоден! Те, що відбувається у Казахстані - відрізняється від того, що відбувається у нас.
 
Скажу більше: у них вже і не буде так, як в Україні. Наразі Казахстан обирає не між українським та білоруським сценарієм, а між білоруським та сирійським.
 
Саме так! Сирійським. Коли російські, білоруські, вірменські, кирґизькі та таджицькі інтервенти утримуватимуть столицю та прилеглі до неї території, а решту контролюватиме або Вільна Казахська Армія або Китай, як Туреччина в Сирії.
 
Вахабіти з салафітами звісно підтягнуться, найманці, ПВК...
 
Ви скажете «та ну!»? А чому ні? Згадайте Афґаністан 1979-1989, згадайте Точікістан 1992-1994... Це ж один і той самий регіон... Тому, дуже навіть можливий саме такий розвиток подій...
 
Звісно, є ще грузинський сценарій, але він по-любому передбачає хай і тимчасову, але втрату територій за аналогією з Абхазією та Південною Осетією.
 
Побачимо, та головне у чому правий містер Блінкен - коли росіяни приходять до тебе додому - їх потім ДУЖЕ важко вигнати. Україна, Сакартвело, Молдова, Сирія та Лівія підтвердять.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Ердоґан звинуватив Грецію у недотриманні прав турецької Нацменшини. Десь ми вже таке чули
Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так
Без паніки! Те, що Держдеп евакуює сім'ї дипломатів це логічно, бо це - політика
Дезактивація п’ятої колони Кремля є терміновою потрібною України і питанням її виживання