[]

Які країни і регіони світу знову вводять обмеження через коронавірус

Які країни і регіони світу знову вводять обмеження через коронавірус

У країнах, які прийняли рішення про пом'якшення суворого режиму ізоляції під час пандемії, знову водяться жорсткі обмежувальні заходи у зв'язку зі збільшенням кількості хворих COVID-19. Експерти в галузі охорони здоров'я попереджають, що спалахи захворювання, які офіційно були взяті під контроль, можуть знову з'явитися, через послаблення правил ізоляції.

Близько 160 тисяч жителів Леріди, міста на північному сході Каталонії, будуть поміщені на карантин на 14 днів відповідно до розпорядження влади регіону, відзначає ВВС. Каталонський уряд заявив, що заборонить місцевим жителям залишати свої будинки, за винятком необхідності покупок продуктів і ліків в зоні крокової доступності.

В індійському штаті Біхар з 16 липня уряд введе 16-денне блокування. Подібні заходи ізоляції вже введені або будуть в найближчі дні в американському штаті Каліфорнія, Бангалорі, місті на півдні Індії, Тегерані, особливому адміністративному районі Китаю Гонконгу, місті Танжер, розташованому на півночі Марокко, столиці Колумбії Боготі, а також в Мельбурні, другому за величиною місті Австралії.

Влада Британії і Франції оголосили, що вимагатимуть від громадян носити маски в громадських місцях усередині приміщень, на тлі зростаючих глобальних побоювань з приводу відновлення пандемії. У Британії офіційні особи оголосили, що вони зроблять обов'язковим для жителів і гостей Альбіону носіння масок, починаючи з 24 липня. Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що масковий режим буде обов'язковим з 1 серпня.

Тим часом у вівторок офіційні особи в австралійському штаті Квінсленд заявили, що ті люди, які порушують правила суворої ізоляції, можуть опинитися у в'язниці на строк до шести місяців. 

"Сподіваюся, що введення більших штрафів і реальна загроза тюремного ув'язнення продемонструє громадськості, наскільки серйозно ми ставимося до забезпечення дотримання обмежувальних заходів", - сказав Майлз, якого цитує Associated Press.

У Гонконзі з середи зачиниться тематичний парк Disney, який відкрився кілька тижнів тому. Влада Гонконгу оголосила про нові обмеження, пов'язані з коронавірусом, закликавши приватний сектор вжити заходів для надання співробітникам всіх можливостей для роботи віддалено.

У Таїланді, де протягом семи тижнів не надходило повідомлень про нові випадки захворювання, влада переглянула правила щодо іноземців після того, як в результаті тестування було виявлено, що двоє заражених громадян інших країн представляють можливий ризик для здоров'я населення. У вівторок уряд Таїланду заявив, що іноземних дипломатів попросять залишатися на карантині за умови контролю з боку влади протягом 14 днів замість самоізоляції. 

Індія, яка посідає третє місце в світі за кількістю випадків захворювання після США і Бразилії, і швидко наближається до одного мільйону випадків зараження коронавірусом, у кількох великих містах прийняла рішення відновити суворе десятиденне блокування. Воно почалося у вівторок в південному місті Пуна, де працювали тільки основні підприємства, такі як молочні магазини, аптеки, клініки і служби екстреної допомоги.

Південна Африка ввела жорсткіші обмеження, включаючи заборону на продаж алкоголю, обов'язкові маски для обличчя в громадських місцях і комендантську годину з 21 до 4 години ранку. У США нові сплески захворювання призвели до того, що губернатори кількох штатів зобов'язали місцевих жителів носити маски, а деякі підприємства знову прийняли рішення про своє закриття.

 

[]
Теги
Схожi
Pfizer у Києві! В Україну прибула вакцина, на яку всі чекали
Медицина
Pfizer у Києві! В Україну прибула вакцина, на яку всі чекали
Сьогодні, 16 квітня, в Україну приїхали 117 тисяч доз Pfizer. Ця вакцина надійшла в межах глобальної ініціативи COVAX
...
У Pfizer заявили про необхідність третьої дози вакцини від коронавірусу, а потім – щорічної
Медицина
У Pfizer заявили про необхідність третьої дози вакцини від коронавірусу, а потім – щорічної
Генеральний директор Pfizer заявив, що людям «скоріше за все» буде потрібна третя доза вакцини проти коронавірусу протягом 12 місяців після повної вакцинації...
У світі станом на 15 квітня - 138 млн інфікованих і майже 3 млн померлих від COVID-19
Медицина
У світі станом на 15 квітня - 138 млн інфікованих і майже 3 млн померлих від COVID-19
За даними Worldometer, Україна за рівнем захворюваності посідає 16 місце в світі з 1,903,765 інфікованих і 38,658 летальних випадків...
Компанія Johnson & Johnson відклала початок використання вакцини у Європі через тромбоз
Медицина
Компанія Johnson & Johnson відклала початок використання вакцини у Європі через тромбоз
Американська компанія відтермінувала початок використання своєї вакцини від коронавірусу у Європі після шести випадків тромбозу у пацієнтів зі США...
5 на всю Україну: стільки людей отримало необхідні дві дози COVID-вакцини
Медицина
5 на всю Україну: стільки людей отримало необхідні дві дози COVID-вакцини
Загалом за даними Міністерства охорони здоров’я на другому році пандемії з початку кампанії з вакцинації щеплення в 40-мільйонній Україні отримало 378 269 осіб...