[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Я за візовий режим з РФ. А ви?

Я за візовий режим з РФ. А ви?

Де-юре державний кордон України з Росією є найдовшим в Європі і складає 2295 км. Захистити такий довгий кордон, звичайно, можна, але будівництво, наприклад, бетонної стіни заввишки всього 2 метри, обійдеться бюджету, а значить українським платникам податків, від 200 до 500 мільйонів доларів США. Але це проблему не вирішує.

З урахуванням усіх проєктних робіт і так званих "оперативних потреб" чиновників – будівництво стіни з Росією обійшлося б реально у півмільярда зелених. Цих 500 мільйонів доларів цілком вистачить, щоб попри навіть спротив проросійських сил провести в Україні широкомасштабну агітаційну кампанію за вступ України в НАТО, та й за організацію військових баз "атлантів" від Слобожанщини до Одещини тощо.  

Але тут постає питання: нащо взагалі щось будувати, навіть той жалюгідний паркан з дроту, що подекуди стоїть на межі двох держав, якщо усі 140 мільйонів росіян можуть хоч тричі на день безперешкодно перетинати кордон з Україною? Адже візового режиму з країною-агресором у нас не було, нема і навряд чи буде у найближчий час.Але, що нам дасть візовий режим з країною-агресором?

Передусім, можливість запобігти безперешкодному перекиданню шпигунів і диверсійних груп вглиб України. А по-друге, покаже тисячам скалічених і поранених в АТО бійців сенс їхньої героїчноі боротьби.

Постає тоді ще одне питання: що робити з тисячами заробітчан, які утримують свої сім'ї, працюючи на будівництвах у Підмосков'ї і на родовищах в Тюмені? За даними соціологічних служб наші гастарбайтери щорічно переправляють з РФ в Україну біля 1,5 мільярда доларів США, що становить шосту частину усіх коштів, що надходили до пандемії з-за кордону від наших співгромадян. 

За умови введення візового режиму з країною – агресором, українцям, які підтримують і розвивають ворожу економіку і чужий добробут, доведеться, або оформляти собі робочі візи, або шукати роботу вдома. Але більшість українських робочих рук, впевнений, перекочують з Росії у ЄС, США і Канаду, де зарплати вищі, а умови кращі. 

Врешті решт, весь цивілізований світ відгородився від Московії візовим "парканом", а ми на шостому році війни все ще зображуємо "братерство" і "єдність". 

Особисто я давно і переконливо - за візовий режим з РФ.

А ви?

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Це не наступ на Свободу слова, це відбір у мавпи автомата Калашникова
Як Києво-Печерська Лавра опинилася під московськими попами
І як вони тільки живуть без кортежів?
Мова, Свобода і Гідність