[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Встоїмо! Головне до обороноздатності та нацбезпеки підходити з холодною головою і гарячим серцем

Встоїмо! Головне до обороноздатності та нацбезпеки підходити з холодною головою і гарячим серцем
Одразу декілька ЗМІ 22 грудня оприлюднили інформацію про те, що у РФ вже три місяці, себто з осені поточного року відновилося активне вербування найманців. За даними ЗМІ, найманців вербують не тільки серед росіян, а й серед мешканців ОРДЛО.
 
Зокрема, загін сформований з луганських колаборантів вже кілька тижнів перебуває у районі колишнього луганського авіаційного училища штурманів. За даними співрозмовника видання «Медуза», найманці там вже отримали по тисячі доларів, але поки нічого не роблять.
 
А от в РФ під час співбесід найманцям прямо говорять, що їхнім завданням буде «охорона стратегічних об'єктів» на окупованій частині Донбасу. От тільки ніхто особливо не рветься. І мова не про погоду.
 
Всі ви знаєте, що по прошестю семи років там, в ОРДЛО, вже фактично і практично немає таких цінних об‘єктів які потрібно охороняти, ще й наймаючи для цього когось бозна де. Все розкрадено, знищено, вивезено, вкрадено і занедбано.
 
Плюс, найманець не хоче гинути в окопах Донбасу, воюючи проти добре вмотивованої армії та Добровольців, які воюють за СВОЮ землю. Це не цікаво.
 
 
Основна маса російських найманців зараз перебуває у Сирії, Лівії, ЦАР, Малі, Судані та Венесуелі. Окрім Сирії, в принципі, всі вищеперераховані точки не є аж такими небезпечними. Представники ПВК та найманці-одинаки там займаються охороною та інструктажем. Ну і все ж погода. Там тепло. А тут - самі знаєте.
 
Тому, якщо Кремль все ж вирішить полізти у широкомасштабний наступ на нашу землю - абсолютну більшість його армії складатимуть строковики і контрактники. «Псів війни» буде обмаль. Будуть, але не стільки, аби створити нам якісь серйозні проблеми. Та і «стільки» в РФ нема...
 
А знаєте, що це означає? Це означає другий Грозний для Кремля. Тільки у значно більших, в тисячі разів більших масштабах.
 
Ічкерія маленька і то змусила генерала Лєбєдя «Хасав-Юрт» підписувати, а тут й поготів отримають так, що ще в очах прапраправнуків бачитимуть спадковий, на той момент вже генетичний страх від будь-якої згадки про Україну.
 
Все буде добре. Встоїмо. Головне до всього, що стосується нашої обороноздатності та Національної безпеки підходити з холодною головою і гарячим серцем.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Протести в Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня
Ердоґан звинуватив Грецію у недотриманні прав турецької Нацменшини. Десь ми вже таке чули
Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так
Без паніки! Те, що Держдеп евакуює сім'ї дипломатів це логічно, бо це - політика