[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Встоїмо! Головне до обороноздатності та нацбезпеки підходити з холодною головою і гарячим серцем

Встоїмо! Головне до обороноздатності та нацбезпеки підходити з холодною головою і гарячим серцем
Одразу декілька ЗМІ 22 грудня оприлюднили інформацію про те, що у РФ вже три місяці, себто з осені поточного року відновилося активне вербування найманців. За даними ЗМІ, найманців вербують не тільки серед росіян, а й серед мешканців ОРДЛО.
 
Зокрема, загін сформований з луганських колаборантів вже кілька тижнів перебуває у районі колишнього луганського авіаційного училища штурманів. За даними співрозмовника видання «Медуза», найманці там вже отримали по тисячі доларів, але поки нічого не роблять.
 
А от в РФ під час співбесід найманцям прямо говорять, що їхнім завданням буде «охорона стратегічних об'єктів» на окупованій частині Донбасу. От тільки ніхто особливо не рветься. І мова не про погоду.
 
Всі ви знаєте, що по прошестю семи років там, в ОРДЛО, вже фактично і практично немає таких цінних об‘єктів які потрібно охороняти, ще й наймаючи для цього когось бозна де. Все розкрадено, знищено, вивезено, вкрадено і занедбано.
 
Плюс, найманець не хоче гинути в окопах Донбасу, воюючи проти добре вмотивованої армії та Добровольців, які воюють за СВОЮ землю. Це не цікаво.
 
 
Основна маса російських найманців зараз перебуває у Сирії, Лівії, ЦАР, Малі, Судані та Венесуелі. Окрім Сирії, в принципі, всі вищеперераховані точки не є аж такими небезпечними. Представники ПВК та найманці-одинаки там займаються охороною та інструктажем. Ну і все ж погода. Там тепло. А тут - самі знаєте.
 
Тому, якщо Кремль все ж вирішить полізти у широкомасштабний наступ на нашу землю - абсолютну більшість його армії складатимуть строковики і контрактники. «Псів війни» буде обмаль. Будуть, але не стільки, аби створити нам якісь серйозні проблеми. Та і «стільки» в РФ нема...
 
А знаєте, що це означає? Це означає другий Грозний для Кремля. Тільки у значно більших, в тисячі разів більших масштабах.
 
Ічкерія маленька і то змусила генерала Лєбєдя «Хасав-Юрт» підписувати, а тут й поготів отримають так, що ще в очах прапраправнуків бачитимуть спадковий, на той момент вже генетичний страх від будь-якої згадки про Україну.
 
Все буде добре. Встоїмо. Головне до всього, що стосується нашої обороноздатності та Національної безпеки підходити з холодною головою і гарячим серцем.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Кількість трупів російських загарбників до квітня зросте до 150 тисяч
Протести в Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня
Ердоґан звинуватив Грецію у недотриманні прав турецької Нацменшини. Десь ми вже таке чули
Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так