Від COVID-19 помер блогер, який не вірив в коронавірус

Від COVID-19 помер блогер, який не вірив в коронавірус

Вчора в київській міській клінічній лікарні №4 від COVID-19 помер відомий столичний блогер Дмитро Стужук. Повідомляється, що у Дмитра був підтверджений COVID-19 і він перебував на лікуванні в лікарні. Позавчора він виписався, так як йшов на поправку. А вже вчора перестав виходити на зв'язок.

Виявилося, що Дмитру стало погано і він потрапив в реанімацію, де впав у кому. Сьогодні вночі він пережив клінічну смерть, а вже через кілька годин помер. Його дружина – Софія Стужук – повідомила, що в Дмитра не витримало серце. Про це вона повідомила на своїй сторінці в інстаграмі.

Ще в день Софія писала про те, що в Дмитра сталася клінічна смерть, не витримало серце. Водночас блогерка продовжувала наполягати, що COVID-19 "не небезпечний для здорових людей".

"Хочу відразу припинити всі чутки навколо нашої родини, які зараз розповсюджують. Я хочу, щоб ви розуміли, що COVID – не небезпечне захворювання для тих, хто абсолютно здоровий, але у Діми були проблеми з серцево-судинною системою і ускладнення пішло на серце", – пояснила вона.

"Його серце не впоралося, він вчора пережив клінічну смерть, йому запустили серце заново, але він досі, вже понад добу не приходить до тями. Його стан зараз дуже важкий", – додала блогерка.

Дмитро Стужук захворів на COVID трохи більше тижня тому.

Перебіг хвороби описував на своїй сторінці.

Блогер вів здоровий спосіб життя, заперечував небезпеку ковіду, не носив маску і публікував багато скравих фото активного некрантинного життя. Чоловік поїхав на курорт, але став почуватися зле в Туреччині. Спершу в нього був лише легкий кашель та утруднене дихання. Після повернення він здав тест на коронавірус, який виявився позитивним.

Лікарі наполягали на госпіталізації, але Дмитро пройшов перші етапи лікування та з невеличкою температурою виписався і зрештою, вирішив  продовжити лікування вдома. 

У своєму останньому пості блогер запевнив, що стан у нього стабільний, висловив обурення лікарнями і вирішив поїхати лікуватися додому.

«Я приймаю рішення, що мені буде зручніше і комфортніше перебувати у себе вдома, де у мене є всі умови для нормального лікування. Зрештою я завжди можу звернутися в потрібні служби. Та й вдома, так би мовити, і стіни лікують », - написав Стужук.

Чоловік прийшов додому і, за словами знайомих, першою справою вирішив "змити запах лікарні" і ліг у гарячу ванну. Після цього йому стало зле.

У соціальних мережах знайомі Стужука вказують, що він пролежав у лікарні лише добу. І весь час хвороби багато проявляв активність, робив огляди, продовжував вести блог

«Після виходу (з лікарні. - Ред.) Стужук записував ролики в позитивному форматі, радіючи і показуючи, як все йде на поправку. Потім він прийняв ванну. А у нього, як виявилося, слабке серце, надірване в тому числі тренуваннями в спортзалі. Серце зупиняється і його відправляють в реанімацію. Там клінічна смерть і через добу смерть», - написав блогер Юрій Романенко на своїй сторінці в Facebook.

 

Користувачі соцмереж нагадали, що в березні цього року Софія Стужук у своєму Telegram писала, що вірус, на її думку, "штучно створений в 2015 році".

"Без сумніву, він минає не дуже приємно. Але небезпека відверто перебільшена. Він не набагато страшніший за звичайний грип, насправді", – писала вона.

Софія також неодноразово пропагувала у своєму інстаграмі деякі небезпечні речі щодо здоров’я, зокрема, щодо домашніх пологів, споживання плаценти та відмови від вакцинації. 

Станом на жовтень 2020 року, 25-річна Софія, за даними агентства "22nd floor", має найбільше підписників в українському Instagram. Її читає понад 5 млн людей. Дмитро Стужук мав 1 млн підписників. Теми їхніх сторінок – сім'я, стосунки, здоровий спосіб життя та спорт.

У Дмитра залишилося троє маленьких дітей: Давид, Олівія і Лола.

Теги
Схожi
Компанія Johnson & Johnson відклала початок використання вакцини у Європі через тромбоз
Медицина
Компанія Johnson & Johnson відклала початок використання вакцини у Європі через тромбоз
Американська компанія відтермінувала початок використання своєї вакцини від коронавірусу у Європі після шести випадків тромбозу у пацієнтів зі США...
5 на всю Україну: стільки людей отримало необхідні дві дози COVID-вакцини
Медицина
5 на всю Україну: стільки людей отримало необхідні дві дози COVID-вакцини
Загалом за даними Міністерства охорони здоров’я на другому році пандемії з початку кампанії з вакцинації щеплення в 40-мільйонній Україні отримало 378 269 осіб...
Кабінет міністрів України фактично легалізував медичний канабіс
Медицина
Кабінет міністрів України фактично легалізував медичний канабіс
Кабінет міністрів прийняв постанову, згідно з якою деякі препарати на основі канабісу тепер не входять до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів...
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Медицина
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Глава МОЗ заявив, що в низьких темпах вакцинації в Україні винні іноземні компанії, які не постачають своєчасно вакцину....
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Медицина
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Спеціальні лабораторії повинні перевіряти речовину перед поставкою в лікарні та видавати сертифікати якості...