У Великобританії всього за добу померло від COVID-19 понад 1,5 тис людей

На сайті уряду Сполученого Королівства повідомили, що 13 січня вперше за весь період пандемії від коронавірусу померло понад 1,5 тис громадян. Мова йде про про COVID-19 і новий «британський» штам вірусу SARS-CoV-2.
Число загиблих від COVID-19 за добу в країні склало 1564 особи, що є рекордом від початку пандемії.
Кількість хворих зросла на 47 525 осіб.
Днем раніше в країні було зареєстровано 45 533 нових випадки захворювання, а померло 1243 особи.
Всього з початку пандемії COVID-19 у Великобританії занедужало 3 211 576 осіб, а померло 84 767 громадян.
З 4 січня через поширення коронавірусу в Англії ввели суворий національний локдаун. Уряд не виключає, що карантин може бути продовжений до кінця березня, а обмежувальні заходи істотно посилені.
Мер Лондона Садок Хан 8 січня оголосив про надзвичайну ситуацію у столиці Великобританії в зв'язку з загрозою переповнення лікарень хворими на COVID-19.
В країні раніше також виявили новий, мутований варіант коронавірусу, який назвали набагато більш заразним, ніж попередні штами. Британські медики відзначили, що наразі саме він домінує в країні.