Секс у масці та без поцілунків: поради лікарів під час пандемії

Секс  у масці та без поцілунків: поради лікарів  під час пандемії

Для зменшення ризику зараження COVID-19 під час пандемії варто відмовитися від поцілунків із новими людьми та почати займатися сексом у масці, яка б закривала ніс та рот. 

Про це заявила головна санітарна лікарка Канади Тереза ​​Там, повідомляє CNN.

"Поточні дані вказують на дуже низьку ймовірність зараження новим коронавірусом через сперму або вагінальні рідини. Однак, навіть якщо люди не мають симптомів, сексуальна активність з новими партнерами збільшує ризик зараження або передачі COVID-19 через тісний контакт, зокрема через поцілунки", - зазначила вона.

Під час сексу, каже посадовиця, варто уникати положення, при якому партнери перебувають обличчям до обличчя. Окрім того, потрібно стежити один за одним і в жодному разі не вступати в статевий зв'язок із людиною, яка має симптоми коронавірусу.

Головна лікарка Канади також запропонувала "обмежити вживання алкоголю та інших речовин, щоб ви та ваші партнери могли ухвалювати безпечні рішення". Тереза ​​Там наголосила на важливості безпечного сексу, зокрема, із використанням засобів контрацепції та знанням як свого статусу ІПСШ, так і партнера.

Медичні експерти зазначають, що не тільки секс а й поцілунки можуть сприяти поширенню хвороби. 

Через це у Франції навіть заборонили людям традиційно вітатися, цілуючи одне одного у щоку. Що ж до сексу, то коронавіруси зазвичай не передаються статевим шляхом. 

Від початку пандемії у Канаді новим коронавірусом заразилися понад 129 тисяч людей, 9 135 з яких - померли від ускладнень захворювання.

На думку Кінн Квока, професора з Гонконгського університету, небезпеку можуть становити як розмова віч-на-віч, так і спільна вечеря, йдеться у матеріалі The New York Times. 

Раніше Всесвітня організація охорони здоров'я визнала, що пандемія коронавірусу вже вплинула на ментальне здоров'я мільйонів людей у всьому світі. Страх захворіти, померти, інфікувати інших, втратити роботу - це те, що турбує нас найчастіше. В Україні серед тих, хто звертається за допомогою до психологів, кожному другому діагностують тривожний розлад. 

Теги
Схожi
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Медицина
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Глава МОЗ заявив, що в низьких темпах вакцинації в Україні винні іноземні компанії, які не постачають своєчасно вакцину....
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Медицина
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Спеціальні лабораторії повинні перевіряти речовину перед поставкою в лікарні та видавати сертифікати якості...
У Британії радять не щеплювати людей віком до 30 років вакциною AstraZeneca
Медицина
У Британії радять не щеплювати людей віком до 30 років вакциною AstraZeneca
Особам у віці від 18 до 29 років радять пропонувати альтернативний препарат для вакцинації замість AstraZeneca...
У Словаччині заявили, що наданий Росією  «Спутник V» відрізняється від заявленого
Медицина
У Словаччині заявили, що наданий Росією «Спутник V» відрізняється від заявленого
У Словаччині заявили , що Росія надала інший препарат, який відрізняється від вакцини «Спутник V», описаної науковим журналом The Lancet...
104-річна колумбійка вдруге перемогла COVID-19 (відео)
Медицина
104-річна колумбійка вдруге перемогла COVID-19 (відео)
5 квітня сеньйору Ернандес виписали з інтенсивної терапії під оплески медиків клініки...