[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Путіну набридло гратися у гібридність, він вже бачить московський чобіт на Майдані у Києві

Путіну набридло гратися у гібридність, він вже бачить московський чобіт на Майдані у Києві

Напередодні анансованої в Кремлі онлайн-розмови Байдена і Путіна, що може відбутися вже за день-два, міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що РФ зосередила біля українських кордонів і в Криму понад 94 тисячі своїх військових, і допустив ймовірність масштабної ескалації наприкінці січня. Але ці 94 тисячі головорізів це лише дві третини сил, націлених на Україну - 56-тисячна армія Білорусі теж готова виступити на боці Кремля.

З усіх можливих джерел ллється інформація про неминучу повномасштабну агресію Росії проти України. Путіну набридло гратися у гібридність, він хоче бачити московський чобіт не де-небудь, а конкретно на Майдані Незалежності у Києві. І заради цього він готовий отримати нові і нові санкції, адже на кону велич зниклої імперії і вихід до східного флангу ЄС і НАТО.

Путін розраховує на швидку переможну війну з використанням усіх останніх військових розробок. Одночасний удар з трьох флангів, за його розрахунком, дасть можливість вже за тиждень сісти за стіл переговорів про капітуляцію України. Вони з Шойгу розраховують швидко встановити повний контроль над повітрямим простором України, перекрити танковою дивізією з Білорусі західний напрямок можливої військової допомоги і завдяки п'ятій колоні Кремля - ОПЗЖ+УПЦМП і їхніх виборців з парафіянами встановити в Україні проросійський терор, де тисячі "ків" розстрілюватимуть і триматимуть в страху мільйони беззбройних "бандерівців".

На Банковій заявили, що все під контролем. Хотілося б вірити! Проте, яким би не був цей "контроль", у разі вторгнення неминуче буде введений військовий стан, перекриті кордони, закрите авіасполучення і оголошена загальна мобілізація. Це буде зовсім не схоже на 2014-ий, коли на Донбасі палили "Гради", а зовсім поруч у Харкові, Дніпрі і Запоріжжі, як власне і в Одесі, Києві та Львові громадяни весело гуляли у ресторанах. Це буде без музики і сміху. Адже за шумом сушок і мігів люди не чутимуть навіть власних голосів. 

Хтось ще думає, що пронесе. Так - пронесе - але не агресію, а диванних "генералів", які вважають, що якщо не завдяки ЗСУ, то завдяки партизанському руху Україна зможе перемогти.

Я не буду настільки оптимістичним, бо перемога кується заздалегідь, і не тільки у бункерах генштабістів, а й у кабінетах політиків і чиновників усіх рівнів. Це і перепідготовка резервістів, і організація бомбосховищ, і тренування МВС на випадок НС, і курси швидкої медичної допомоги і купа інших різноманітних заходів.

Але для початку, я би заборонив і знешкодив усі проросійські організації в Україні, політичні і громадські. Припинив діяльність російського бізнесу в Україні. Заборонив московський патріархат як агітаційну, пропагандистську і терористичну організацію, що працює на ворога. Провів швидку ревізію кадрів з урахуванням зв'язків з країною-агресором. Сформував резервні добровольчі батальйони. Запросив на усі військові бази і в/ч збройні підрозділи союзників. І головне: замість того, щоб дивитися в очі Путіну, подивився б в очі правді. Адже війна вже близько як ніколи.

І як казав Ісус в ніч перед розп'яттям: "Отче наш, якщо можливо, нехай мине нас чаша ця"!

 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Між де-юре і де-факто: півроку Євросоюз плаче за російським газом як наркоман за дозою
Мова має значення і завжди на часі: пара слів про мовне питання під час війни
Чому з усіх світових культур захисники Пушкіна вибрали саме культуру ворога, агресора, ґвалтівника і мародера?
Якщо ви українець, починайте закликати вашу громаду до переходу з УПЦ МП до ПЦУ