[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Без паніки! Те, що Держдеп евакуює сім'ї дипломатів це логічно, бо це - політика

Без паніки! Те, що Держдеп евакуює сім'ї дипломатів це логічно, бо це - політика

Давайте трошки заспокоїмось і поміркуємо: сьогодні, 24.01.2022, стало відомо, що Держдепартамент США дозволив виїзд працівникам дипмісії в Україні. ДОЗВОЛИВ ВИЇЗД - не дорівнює «наказав терміново евакуюватися», це означає «хочеш - виїжджай».

Обов‘язковій евакуації підлягають ВИКЛЮЧНО члени родин.

Тепер давайте розберемося, що це все означає. По-перше - це стандартна практика для умов, у яких, на жаль, наразі опинилася наша Держава. Спікер МЗС України Олег Ніколенко абсолютно правильно сказав, назвавши такі заходи Держдепу «передчасним проявом надмірної перестороги». Наші Американські Друзі та Союзники регулярно говорять про безпрецедентну конфронтацію з боку РФ та ескалацію ситуації на наших кордонах, тому і роблять такий крок.

А ви хотіли, щоб вони на весь світ говорили про високу вирогідність широкомасштабного вторгнення РФ в Україну, але при цьому казали своїм дипломатам «Keep calm»? Не логічно.

Врахуйте, як на це відреагували б у самих Штатах, передовсім опозиційна нині Республіканська партія. Держдепу це треба? Питання риторичне.

В той же час, ЄС не ухвалював аналогічного рішення, що також трошки нас заспокоює, плюс, дає підґрунтя для думок, що рішення США буде переглянуто ними найближчим часом.

Та давайте про нас: ми готові до всього. Ми - Народ України. А політично. Збирається РНБО, радники «Нормандії» зберуться 26.01.2022, дипломати працюють. АРМІЯ! Вірте в ЗСУ! Ми в топі європейських армій, нам стільки всього привезли якісного та сучасного, обороноздатність зміцнюється просто на очах. Без паніки!

Ну і наостанок: проти нас, окрім класичної - ведеться війна гібридна. Вже майже вісім років ведеться. Тому: якщо бачите якісь панікерські повідомлення, не полінуйтеся, в Ґуґлі не банять, пошукайте, порийте. А якщо бачите що хтось працює на суспільний розкол, намагається посіяти капітулятивні або ж істеричні настрої - спокійно, виважено робіть скрін, виставляйте у себе і теґайте відповідні структури.

Інформаційна війна - теж війна, і всі ми так чи інакше її солдати. Перемагаймо спокоєм та критичним мисленням на всіх фронтах!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Кількість трупів російських загарбників до квітня зросте до 150 тисяч
Протести в Лівії: Ердоґан перетворюється на повноцінного геополітичного гравця світового рівня
Ердоґан звинуватив Грецію у недотриманні прав турецької Нацменшини. Десь ми вже таке чули
Лист Байдену від Вікторії Спартц це політична технологія? Думаю, так