[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Продаж землі: позбавлення українців свого коріння

Продаж землі: позбавлення українців свого коріння

Жили собі-поживали, тисячі років працювали на своїй Богом дарованій землі. Народжували, захищали, раділи, плакали, мали надію. І в один день хтось вирішив , що годі вам, українцям, дихати, жити на своїй землі.

Поки ви працювали, виховували дітей, чесно заробляли свої невеликі гроші, хтось задумував, розробляв і здійснював схеми вашого пограбунку і пограбунку ваших дітей та онуків.

Зрадницьки захоплюючи політичну владу в Україні, купка фінансово-політичних злодіїв, прізвища яких прикрашають журнал Forbs, через корупцію і крадіжки прихопили у свої володіння тисячі виробничих і фінансових об’єктів.

Як інакше колишні комсомольські керівники і кримінальні ватажки змогли б так розбагатіти, що їх статки сьогодні перевершують багатіїв капіталістичних держав, які накопичували свої капітали протягом століть? Що можуть розповісти правоохоронні органи про такий стрибок незаконного збагачення? Дорвавшись до таких величезних грошей, ці нувориші хочуть затулити рота і заліпити очі одуреним українцям. Для цього був проведений дерибан засобів масової інформації, ТБ, Інтернету.

Усе йшло «як по маслу». Наші магнати і корупційні злодії ховають гроші в офшорах, купують за кордоном дорогу нерухомість і ховаються один від одного, щоб не потрапити під рейдерство своїх колишніх друзів. А транснаціональні аферисти напружили свій нюх, щоб знайти, де можна заробити по-крупному. Де ж вони можуть по-крупному поживитися? – Тільки в Україні – це клондайк під ногами довірливих і гостинних українців, який і можна пограбувати! Як легко відволікти увагу наших людей в країні, знекровленій війною, з розбалансованою економікою, підірваним політичним устроєм.

Не на часі такі непідготовлені реформи, не на часі сумнівні поради, не на часі такі історичні зміни. Українці мають право сказати своє слово, наші діти і онуки мають право жити в майбутньому на рідній землі, а не бути розпорошеними по всьому світу. Нова влада не має права позбавити нас свого коріння!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Демократична орда - це нісенітниця. Вільна Україна не може існувати поруч з імперським монстром
Динаміка оборонних потенціалів України та рф: є що порівняти
Олігархи, війна і націоналізація
Бюджет, що може принести економічний смерч Україні