[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Після цукерки з рук Януковича Медведєв бере все, що йому дають, навіть статті (відео)

Після цукерки з рук Януковича Медведєв бере все, що йому дають, навіть статті (відео)

Хочу поговорити про систематичну словесну діарею Кремля. Але для початку розповім короткий анекдот. Свариться дружина зі своїм чоловіком, лається на чому світ стоїть. І раптом каже: "Васю, ти у мене такий кінчений придурок, що на конкурсі придурків ти б зайняв друге місце!" А він їй: "А чому це раптом друге?".  "А тому, - каже вона, - що ти і серед придурків - найдурніший!"

Тож поговоримо про Дмитра Медведєва, експрезидента та експрем'єра Росії, а нині заступника голови РНБО країни-поребрика.

Коли кажуть, що дурень думкою багатіє, це точно про Медведєва. Дімону просто не дає спокою слава путіна-білетриста. Але, якщо той намагався у своєму графоманстві бути куртуазним, то з Дімона полізло те, з чого його було зліплено - тобто лайно собаче.

Медведєв, сестра якого живе у столиці усіх бандерівців, місті-герої Києві, назвав у своїй статті російському "Коммерсанту" українців нещасними, бо мовляв ми не маємо навіть самоіндентифікації.

Це він в контексті того, що Московія, яку побудував київський князь Юрко Довгорукий, вважає усю нашу історію своєю, а іншої нібито і немає. Але спишемо це на недоліки комсомольського виховання. У комсомольців, як ми пам'ятаємо, де-факто секс був ледь на кожному куті, а де-юре в СРСР сексу не було зовсім. Когнітивний дисонанс, так би мовити. 

Далі у своєму есе Дімон зазначає, що президент Зеленський є людиною "з певним етнічним корінням”.

І отут я щиро перепрошую! Це сам Дімон з певним етнічним корінням, а от Зеленський - єврей єврейський, який цього ніколи не приховував, а навпаки цим пишався. Бо українські євреї, Дімон, за виразом вашого енкаведіста Єжова це "жидобандерівці", а не просто євреї. 

"Зеленський почав ревно служити найбільш оскаженілим націоналістичним силам України. Можна тільки уявити, наскільки огидно йому було зробити таке моральне "сальто-мортале". Це нагадує божевільну ситуацію, коли представники єврейської інтелігенції у нацистській Німеччині з ідейних причин попросилися б на службу в СС", - обурився у своєму пасквілі Медведєв.

Нагадаю Дімону, що Бабин Яр стався не просто так, йому передувала ретельна робота НКВС з мінування Хрещатика та кількох православних святинь і підробка документів, які б свідчили, що терористичний акт - справа рук київських євреїв. Тож насправді найбільший геноцид єврейського народу руками фашистів влаштували саме московити, адже Іван Кудря, який виконував цей злочинний наказ, діяв за прямою вказівкою Кремля.

А найбільше у лавах СС крім самих німців служило саме росіян на чолі з генералом Власовим. Тож, чия б корова мичала, а чия б мовчала. Бо коли ти - ідіот, то краще мовчати і зійдеш за розумного.

Після статті Медеведєва напевне слід очікувати статті Лукашенка, про його українське коріння і російську ідентичність. Але поживемо - побачимо. Світ щодня дає сотні приводів для сміху і сліз. А дивлячись на країну-поребрик з її гномами Пу і Ме, вже не знаєш, сміятися чи плакати, бо сльози заважають говорити...

 

 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Між де-юре і де-факто: півроку Євросоюз плаче за російським газом як наркоман за дозою
Мова має значення і завжди на часі: пара слів про мовне питання під час війни
Чому з усіх світових культур захисники Пушкіна вибрали саме культуру ворога, агресора, ґвалтівника і мародера?
Якщо ви українець, починайте закликати вашу громаду до переходу з УПЦ МП до ПЦУ