Пандемія сповільнилася в усьому світі, крім сходу Азії і Середземномор’я, - ВООЗ

Пандемія сповільнилася в усьому світі, крім сходу Азії і  Середземномор’я, - ВООЗ
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, темпи поширення коронавірусу у всьому світі сповільнилися, за винятком країн Південно-Східної Азії і Східного Середземномор’я

"За минулий тиждень [17−23 серпня] ВООЗ зареєструвала понад 1,7 млн нових випадків захворювання на COVID-19 і 39 тисяч летальних випадків, що на 4% менше числа випадків зараження і на 5% числа смертей у порівнянні з попереднім тижнем [10−16 серпня]", - йдеться в звіті ВООЗ.

Згідно з даними ВООЗ, у світі зареєстровано понад 23 млн випадків зараження коронавірусом, понад 800 тисяч осіб померли.

У всіх регіонах світу, за винятком країн Південно-Східної Азії і Східного Середземномор’я, спостерігається зниження щотижневого показника захворюваності на COVID-19.

Незважаючи на те, що Америка залишається найбільш постраждалим від пандемії регіоном (на неї припадає 50% нових зареєстрованих випадків і 62% смертей), там зафіксовано найбільший спад в порівнянні з попереднім тижнем.

На Південно-Східну Азію, другий найбільш постраждалий регіон, доводиться 28% нових випадків зараження і 15% летальних випадків. В Індії та Непалі спостерігається сплеск нових випадків захворювання.

За даними ВООЗ, в регіоні Східного Середземномор’я число підтверджених випадків захворювання збільшилося на 4%, але число смертей останні шість тижнів йде на спад. Ліван, Туніс і Йорданія повідомили про найвищий приріст випадків у порівнянні з попереднім тижнем.

В Європі кількість зареєстрованих випадків коронавірусу стабільно збільшувалася останні три тижні. Однак за останній тиждень було зареєстровано невелике зниження (1%), і число смертей продовжує знижуватися по всьому регіону.

Теги
Схожi
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Медицина
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Глава МОЗ заявив, що в низьких темпах вакцинації в Україні винні іноземні компанії, які не постачають своєчасно вакцину....
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Медицина
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Спеціальні лабораторії повинні перевіряти речовину перед поставкою в лікарні та видавати сертифікати якості...
У Британії радять не щеплювати людей віком до 30 років вакциною AstraZeneca
Медицина
У Британії радять не щеплювати людей віком до 30 років вакциною AstraZeneca
Особам у віці від 18 до 29 років радять пропонувати альтернативний препарат для вакцинації замість AstraZeneca...
У Словаччині заявили, що наданий Росією  «Спутник V» відрізняється від заявленого
Медицина
У Словаччині заявили, що наданий Росією «Спутник V» відрізняється від заявленого
У Словаччині заявили , що Росія надала інший препарат, який відрізняється від вакцини «Спутник V», описаної науковим журналом The Lancet...
104-річна колумбійка вдруге перемогла COVID-19 (відео)
Медицина
104-річна колумбійка вдруге перемогла COVID-19 (відео)
5 квітня сеньйору Ернандес виписали з інтенсивної терапії під оплески медиків клініки...