Названі терміни імунітету від COVID-19 після вакцини Moderna

Названі терміни імунітету від COVID-19 після вакцини Moderna

Вакцина компанії Moderna складається з двох доз. Друга - бустерна доза - вводиться через 28 днів після першої. Застосування розробленої американською компанією Moderna вакцини від нового коронавірусу викликає посилення імунітету до інфекції лише на три місяці.

Про це свідчать опубліковані в четвер, 3 грудня, в медичному журналі New England Journal of Medicine результати досліджень.

Дослідники з Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID), який спільно розробив препарат, вивчили імунну відповідь 34 дорослих учасників, молодих і старих, з першого етапу клінічних випробувань.
 
"Антитіла, які запобігають проникненню вірусу SARS-CoV-2 в клітини людини, трохи знизилися з плином часу, як і очікувалося, але залишалися підвищеними у всіх учасників через 3 місяці після ревакцинації", - пише AFP.
 
Moderna в листопаді поінформувала, що в ході третьої фази випробувань, в якій взяли участь 30 тис. осіб, її вакцина показала ефективність 94,5%.
 
Адміністрація США виділила на розробку вакцини від коронавірусу 486 млн доларів компанії Moderna, 456 млн доларів - фармацевтичній Johnson&Johnson, 1,2 млрд доларів надані британсько-шведській AstraZeneca, яка розробляє вакцину спільно з вченими з Оксфордського університету (Велика Британія). Створенням вакцини в США також займаються компанії Merck і Pfizer. За даними Білого дому, в цілому адміністрація інвестувала в ці проекти 12 млрд. доларів.
 
Відомо, що ЄС укладе з Moderna контракт на 160 млн доз вакцини, як тільки вакцина доведе свою ефективність і безпеку, кожна країна ЄС отримає її на рівних умовах.
 
 
До цього стало відомо, що в США назвали "справедливу" ціну за COVID-вакцину компанії Moderna. 

Вакцина від коронавірусу COVID-19 виробництва американської біотехнологічної компанії Moderna буде коштувати від 25 до 37 доларів, в залежності від обсягу закупівлі. Про це сказав глава компанії Стефан Бансель, повідомляє Welt am Sonntag в неділю, 22 листопада.

"Це справедлива ціна, враховуючи те, скільки системі охорони здоров'я коштує лікування пацієнта, коли у нього розвивається важка форма COVID-19", - зазначив Бансель і додав, що "ми не зацікавлені в максимальному прибутку".

 
Теги
Схожi
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Медицина
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Глава МОЗ заявив, що в низьких темпах вакцинації в Україні винні іноземні компанії, які не постачають своєчасно вакцину....
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Медицина
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Спеціальні лабораторії повинні перевіряти речовину перед поставкою в лікарні та видавати сертифікати якості...
У Британії радять не щеплювати людей віком до 30 років вакциною AstraZeneca
Медицина
У Британії радять не щеплювати людей віком до 30 років вакциною AstraZeneca
Особам у віці від 18 до 29 років радять пропонувати альтернативний препарат для вакцинації замість AstraZeneca...
У Словаччині заявили, що наданий Росією  «Спутник V» відрізняється від заявленого
Медицина
У Словаччині заявили, що наданий Росією «Спутник V» відрізняється від заявленого
У Словаччині заявили , що Росія надала інший препарат, який відрізняється від вакцини «Спутник V», описаної науковим журналом The Lancet...
104-річна колумбійка вдруге перемогла COVID-19 (відео)
Медицина
104-річна колумбійка вдруге перемогла COVID-19 (відео)
5 квітня сеньйору Ернандес виписали з інтенсивної терапії під оплески медиків клініки...