Коронавірусний колапс у Харкові: з лікарні масово звільняються медики

Коронавірусний колапс у Харкові: з лікарні масово звільняються медики

У Харкові колапс в міській лікарні, яка приймає хворих на коронавірус. Звідти масово почали звільнятися медики, бо їх не забезпечили відповідним захистом. Між тим навантаження на лікарню шалене – за три дні там майже повністю укомплектували ліжка, зайняті хворими на коронавірус 96 місць з можливих 100.

Атмосфера в лукарні напружена. Хворі скаржаться, що не можуть докликатися лікарів, протягом доби до них ніхто не підходить, а їхні родичі показують списки ліків, які купувати доводиться самим. І це при тому, що в міськраді рапортували про повну готовність медзакладів до прийому хворих на коронавірус.

25-а міська лікарня Харкова – це заклад другої хвилі. Сюди доправляти хворих на коронавірус почали минулого тижня, щоб розвантажити обласну інфекційну лікарню, яка вже заповнена повністю. Жодного вільного ліжка не лишилось і в реанімації.

В результаті недолугого ведення роботи лікарні. тутешні медики почали масово звільнятися – тільки за 21 вересня, за словами однієї зі співробітниць, заяви на звільнення написали шестеро медсестер і санітарок.

Головна причина – це нестача захисту медикам.Із захисту лише халат і маска, доглядати за недужими нікому – на вихідних, на ціле відділення, лишилася одна санітарка. Пацієнти в паніці, адже лишилися фактично сам на сам з коронавірусом.

У головного лікаря на столі лежать 25 заяв на звільнення – він їх не поспішає підписувати, вмовляє медиків лишитися, кажуть в міськраді. У лікарні ж поки кілька днів передишки – хворих приймають інші медзаклади, але вже 23 вересня сюди знову поїдуть швидкі.

Нові коронавірусні обмеження

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила нові обмеження в регіонах, які потрапили до червоної зони через Covid-19.

Нові карантинні обмеження запроваджуються з 22 вересня 2020 року. Вони включають пропозиції регіональної влади.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила нові обмеження в регіонах, які потрапили до червоної зони через Covid-19.

Нові карантинні обмеження запроваджуються з 00.00 22 вересня 2020 року. Вони включають пропозиції регіональної влади.

У населених пунктах, які потрапили до червоної зони, обмежили:

  • посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення;
  • відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • приймання відвідувачів у закладах культури, кінотеатрах, ресторанах, кафе, торговельно-розважальних центрах, спортивних залах, фітнес-центрах, закладах торговельного і побутового обслуговування тощо.

Винятки: торгівля продуктами, пальним, засобами гігієни, ліками і т. д. Закладам харчування також можна працювати на доставку.

Як відомо, мер Харькова Геннадій Кернес всупереч постанові Кабміну про карантин вирішив продовжити роботу в садках і школах, пояснюючи що показники кількості захворювань в нормі. Пізніше Кернес сам захворів на ковід в дуже важкій формі. Згодом його відправили на лікування в Німеччину. Стан мера Харкова сьогодні залишається тяжким.

Теги
Схожi
Компанія Johnson & Johnson відклала початок використання вакцини у Європі через тромбоз
Медицина
Компанія Johnson & Johnson відклала початок використання вакцини у Європі через тромбоз
Американська компанія відтермінувала початок використання своєї вакцини від коронавірусу у Європі після шести випадків тромбозу у пацієнтів зі США...
5 на всю Україну: стільки людей отримало необхідні дві дози COVID-вакцини
Медицина
5 на всю Україну: стільки людей отримало необхідні дві дози COVID-вакцини
Загалом за даними Міністерства охорони здоров’я на другому році пандемії з початку кампанії з вакцинації щеплення в 40-мільйонній Україні отримало 378 269 осіб...
Кабінет міністрів України фактично легалізував медичний канабіс
Медицина
Кабінет міністрів України фактично легалізував медичний канабіс
Кабінет міністрів прийняв постанову, згідно з якою деякі препарати на основі канабісу тепер не входять до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів...
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Медицина
Степанов знайшов винних у зриві вакцинації
Глава МОЗ заявив, що в низьких темпах вакцинації в Україні винні іноземні компанії, які не постачають своєчасно вакцину....
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Медицина
В Україні дозволили використовувати технічний кисень для пацієнтів із COVID-19
Спеціальні лабораторії повинні перевіряти речовину перед поставкою в лікарні та видавати сертифікати якості...