Коронавірусний колапс у Харкові: з лікарні масово звільняються медики

Коронавірусний колапс у Харкові: з лікарні масово звільняються медики

У Харкові колапс в міській лікарні, яка приймає хворих на коронавірус. Звідти масово почали звільнятися медики, бо їх не забезпечили відповідним захистом. Між тим навантаження на лікарню шалене – за три дні там майже повністю укомплектували ліжка, зайняті хворими на коронавірус 96 місць з можливих 100.

Атмосфера в лукарні напружена. Хворі скаржаться, що не можуть докликатися лікарів, протягом доби до них ніхто не підходить, а їхні родичі показують списки ліків, які купувати доводиться самим. І це при тому, що в міськраді рапортували про повну готовність медзакладів до прийому хворих на коронавірус.

25-а міська лікарня Харкова – це заклад другої хвилі. Сюди доправляти хворих на коронавірус почали минулого тижня, щоб розвантажити обласну інфекційну лікарню, яка вже заповнена повністю. Жодного вільного ліжка не лишилось і в реанімації.

В результаті недолугого ведення роботи лікарні. тутешні медики почали масово звільнятися – тільки за 21 вересня, за словами однієї зі співробітниць, заяви на звільнення написали шестеро медсестер і санітарок.

Головна причина – це нестача захисту медикам.Із захисту лише халат і маска, доглядати за недужими нікому – на вихідних, на ціле відділення, лишилася одна санітарка. Пацієнти в паніці, адже лишилися фактично сам на сам з коронавірусом.

У головного лікаря на столі лежать 25 заяв на звільнення – він їх не поспішає підписувати, вмовляє медиків лишитися, кажуть в міськраді. У лікарні ж поки кілька днів передишки – хворих приймають інші медзаклади, але вже 23 вересня сюди знову поїдуть швидкі.

Нові коронавірусні обмеження

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила нові обмеження в регіонах, які потрапили до червоної зони через Covid-19.

Нові карантинні обмеження запроваджуються з 22 вересня 2020 року. Вони включають пропозиції регіональної влади.

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила нові обмеження в регіонах, які потрапили до червоної зони через Covid-19.

Нові карантинні обмеження запроваджуються з 00.00 22 вересня 2020 року. Вони включають пропозиції регіональної влади.

У населених пунктах, які потрапили до червоної зони, обмежили:

  • посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення;
  • відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • приймання відвідувачів у закладах культури, кінотеатрах, ресторанах, кафе, торговельно-розважальних центрах, спортивних залах, фітнес-центрах, закладах торговельного і побутового обслуговування тощо.

Винятки: торгівля продуктами, пальним, засобами гігієни, ліками і т. д. Закладам харчування також можна працювати на доставку.

Як відомо, мер Харькова Геннадій Кернес всупереч постанові Кабміну про карантин вирішив продовжити роботу в садках і школах, пояснюючи що показники кількості захворювань в нормі. Пізніше Кернес сам захворів на ковід в дуже важкій формі. Згодом його відправили на лікування в Німеччину. Стан мера Харкова сьогодні залишається тяжким.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
У Харкові хворих з Covid-19 розвозять по обласних лікарнях
Медицина
У Харкові хворих з Covid-19 розвозять по обласних лікарнях
У Харкові ситуація склалася, як в Італії - хворих з Covid-19 розвозять по лікарнях області...
У Львові провели унікальну операцію на серці без жодного розрізу
Медицина
У Львові провели унікальну операцію на серці без жодного розрізу
У Львові в Клінічній лікарні швидкої допомоги хірурги зробили операцію на серці з імплантації транскатетера 80-тирічній пацієнтці без жодного розрізу...
У МОЗ озвучили найгірший прогноз із COVID та грипу
Медицина
У МОЗ озвучили найгірший прогноз із COVID та грипу
У найближчий місяць захворюваність на вірусні інфекції може зрости до 20 тисяч на добу, а в найгіршому випадку - до 35 тисяч...
В ОРДЛО після вакцинації російським препаратом госпіталізували півсотні окупантів
Медицина
В ОРДЛО після вакцинації російським препаратом госпіталізували півсотні окупантів
Зараз на Донбасі РФ проводить експерименти з вакциною від COVID-19 на бойовиках «ДНР», на черзі лікарі і вчителі....
Від COVID-19 помер блогер, який не вірив в коронавірус
Медицина
Від COVID-19 помер блогер, який не вірив в коронавірус
Від ускладнень COVID-19 помер фітнес-блогер Дмитро Стужук...