[]

Гороскоп на 8 липня

Гороскоп на 8 липня

День любові, підвищеної жіночої сексуальної енергії. Енергетика 17-х місячної доби сприяє набуттю внутрішньої свободи, в цей день ламаються стереотипи, можна позбавлятися від шкідливих звичок. Це день веселощів, розкріпачення і вседозволеності, один з кращих для свят, урочистих подій. Сьогодні можна влаштовувати застілля, дружні вечірки.

Овен
День вимагає уваги у трудовій діяльності. Напружений період (по 20.07) в соціальній і сімейного життя. Вірогідні розбіжності в спілкуванні з керівництвом і членами сім'ї.

Телець
Вашу увагу буде направлено на розв'язання питань, пов'язаних з кар'єрою! Випадкові зустрічі, поїздки можуть порушити плани і посварити з близькими людьми. Увага за кермом!

Близнюки
Складний день для спілкування з іноземними інвесторами, інтернет-продажів, роботи з мас-медіа, публічних виступів. Приділіть увагу інтелектуальному розвитку, розширюйте кругозір!

Рак
Відповідний день для кредитно-фінансових операцій, наведення порядку в бухгалтерських документах, побудови відносин із зарубіжними партнерами. Контролюйте емоції в спілкуванні!

Лев
Відповідний день для ділових переговорів і зміни іміджу. Вірогідні труднощі в сфері бізнесу, в спілкуванні з чиновниками і впливовими людьми. Можливо погіршення самопочуття.

Діва
Приділіть увагу сфері бізнесу! Слушна нагода для проведення нарад з підлеглими, відвідування психологічних тренінгів і SPA-салонів. Невдалі фінансові операції.

Терези
Хороший день для роботи над творчими проєктами. Приділіть увагу дітям і коханій людині! Складна ситуація на роботі. Невдалий час для оформлення ділової нерухомості.

Скорпіон
Хороший день для наведення порядку в будинку, зміцнення сімейних відносин, пошуку об'єктів житлової нерухомості. Вірогідні конфліктні ситуації в спілкуванні з оточуючими людьми.

Стрілець
Приділіть увагу планам, друзям і родичам! Відповідний день, щоб записатися на навчальні курси. Невдалий час для великих покупок і інвестицій в творчі проєкти.

Козеріг
Приділіть увагу фінансів! Складний день у відносинах з діловими партнерами. Несприятливий час для підписання договорів, проведення презентацій та експериментів з іміджем.

Водолій
Хороший день для прийняття важливих рішень і побудови довгострокових планів. Нестійкий у підприємницькій діяльності та сфері здоров'я. Вірогідні перевірки контролюючих органів.

Риби
День підбиття підсумків, завершення старих справ. Слушна нагода для звернення в держінстанції, до впливових осіб. Рекомендуємо згадати минуле, переосмислити свої вчинки.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...