[]

Гороскоп на 30 липня

Гороскоп на 30 липня

Хороший і вдалий Місячний день. Він пов'язаний з початком всього нового. Також стосується наших предків і роду. В цей день до вас можуть прийти таємні знання, відкритися космічні канали інформації. День, коли у людини загострюється кармічна і родова пам'ять, приходять спогади з минулих життів. У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям.

Овен
Успішний день в освітній, рекламної, туристичної і будівельної діяльності. Час дає шанс для реалізації своєї мрії. Порадують зміни зовнішності і стилю.

Телець
Вдалий день для завершення розпочатих справ, звернення до фінансових установ, укладення фінансових угод, розв'язання питань спадщини, спілкування з інвесторами і впливовими людьми.

Близнюки
Гарний час для роботи з документами, підписання важливих паперів, договорів, укладення партнерських відносин. Слушна нагода для звернення до нотаріуса, юридичних консультацій.

Рак
Вдалий час для реалізації бізнес-проектів, відкриття нових напрямків, звернення до керівництва. У другій половині дня невідповідний час для звернення до державних служб.

Лев
Для спілкування з дітьми і коханою людиною краще перша половина дня. Після обіду нестабільно у творчій і професійній діяльності. Вечір невдалий для побачень і великих покупок.

Діва
Вдалий день для обговорення перспектив і можливостей збільшення капіталу з членами сім'ї. Хороший момент для вкладень в благоустрій житла та покупок предметів домашнього ужитку.

Терези
Сприятливий день для ділових зустрічей, відряджень, проходження співбесід, складання іспитів, участі в навчальних тренінгах. Прекрасний час для зміцнення здоров'я.

Скорпіон
Успішний день в сфері підприємницької діяльності. Можливе зростання доходу. Прекрасний час для придбання домашнього вихованця, спілкування з дітьми і відпочинку з коханою людиною.

Стрілець
Вдалий день для романтичних знайомств, реалізації творчих проєктів, розваг з дітьми. Прекрасний час для проведення сімейних торжеств і оформлення нерухомості.

Козеріг
Сприятливий день для розв'язання сімейних питань, звернення до служби комунального господарства, наведення порядку в будинку. У другій половині дня можливе погіршення самопочуття.

Водолій
Відмінний день для пошуку роботи, розсилки резюме і поїздок до родичів. Не варто проявляти ініціативу на роботі. Увечері будьте пильні в громадських місцях - вірогідні втрати.

Риби
Відповідний день для здійснення честолюбних планів, постановки нових завдань. Друга половина дня вдала для звернення до керівництва, покупок в офіс, вирішення питань ділової нерухомості.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...
Гороскоп на 27 липня
Гороскоп на 27 липня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів...