[]

Гороскоп на 31 липня

Гороскоп на 31 липня

Позитивний і енергетично сильний місячний день, один з кращих днів всього календаря. До вас може прийти усвідомлення власної сили, особливо на фізичному рівні. Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх.

Овен
Напружений день в спілкуванні з оточуючими людьми. Важкий період в сфері творчості, любові і доходів по 04.08. Обставини можуть змінити план витрат. Виключіть ризики!

Телець
Нестійкий день в сфері фінансів. Можливі збої при розрахунках платіжними картами. Конфліктний період (по 04.08) в сімейному і особистому житті. Не поспішайте приймати рішення!

Близнюки
Нестабільний день в партнерських відносинах, особистому житті. Чи не найкращий час для починань, оформлення важливих паперів, паспортів, розміщення резюме. Аварійно-небезпечний період (по 04.08)!

Рак
Нестійка ситуація в сфері бізнесу. Невідповідний момент для проходження медичного обстеження та ділових зустрічей. Складний період (по 04.08) в професійній сфері.

Лев
Нестабільний день у відносинах з дітьми, коханою людиною і колегами. До 04.08 напружений період в особистому житті і працевлаштуванні, в досягненні поставлених завдань.

Діва
Напружений день в спілкуванні з близькими людьми і керівництвом. Невідповідний час для прояву ініціативи, пошуку об'єктів нерухомості, створення комфортних умов в офісі.

Терези
Напружений день в спілкуванні! Уникайте спірних ситуацій! Вірогідні збої в роботі інтернету. Складний період (по 04.08) на роботі. Невдалий час для укладення фінансових угод.

Скорпіон
Нестабільний день в сфері фінансів. Утримайтеся від випадкових витрат і покупок! Складний період (по 04.08) в кар'єрі. Вірогідні конфлікти з керівництвом та соціальними партнерами.

Стрілець
Нестабільний день в сфері партнерських відносин і фінансів. Будьте уважні з документами! Аварійно-небезпечний період (по 04.08)! Невдалий час у сфері бізнесу, освіти.

Козеріг
Нестійкий день в сфері комерційної діяльності. Можуть виникнути спірні питання з представниками держструктур. До 04.08 утримайтеся від ризиків у фінансовій сфері!

Водолій
До обіду нестабільно в стосунках з колегами, дітьми та коханою людиною. До 04.08 невдалий період для одруження, оформлення документів і вирішення житлових питань.

Риби
Сімейні клопоти можуть відволікати вас від роботи і поставлених цілей, що своєю чергою, викличе невдоволення начальства. Направте енергію на вирішення найбільш важливих питань!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...
Гороскоп на 27 липня
Гороскоп на 27 липня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів...