[]

Гороскоп на 29 липня

Гороскоп на 29 липня

Невдалий, небезпечний день. Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди. Нові справи краще не починати, тому що можна неправильно оцінити свої можливості і сили.

Овен
День розв'язання організаційних питань. Хороший період (по 31.07) для поліпшення ситуації в сімейному житті. Можливі позитивні результати звернень до держустанов.

Телець
Хороший день для розв'язання фінансових питань, наведення порядку в бухгалтерських документах і великих покупок. Успішний період (по 31.07) в сфері професійної діяльності.

Близнюки
День підходить для переговорів, обговорення ділових проєктів, презентацій, представницької діяльності. Вдалий період (по 31.07) для досягнення цілей, кар'єрного зростання, вкладень.

Рак
Приділіть увагу здоров'ю і питань бізнесу! Сприятливий період (по 31.07) для співпраці з IT-компаніями і ЗМІ, проведення освітніх заходів і особистих знайомств.

Лев
Хороший день у творчій діяльності. Вечір вдалий для побачень. Сприятливий період (до 31.07) для досягнення поставлених завдань, отримання юридичних послуг та нових починань.

Діва
Увага сім'ї та побуті! Слушна нагода для зміцнення відносин з близькими людьми. Вдалий період (по31.07) для будь-яких починань, проведення переговорів, підписання документів.

Терези
День вимагає організованості! Слідуйте своїм планам! Приділіть увагу друзям і родичам! Вдалий період (по 31.07) для реалізації бізнес-проектів і намічених цілей.

Скорпіон
Приділіть увагу фінансів! Відповідний момент для планування бюджету, придбання інформації, корисної в бізнесі. Вдалий період (по 31.07) в сфері освіти, реклами та любові.

Стрілець
Перша половина дня хороша для завершення справ. Приділіть увагу собі і своїй зовнішності! Вдалий період (по 31.07) для вирішення сімейних і житлово-побутових питань, великих покупок.

Козеріг
Відповідний день для завершення справ і підбиття підсумків місяця. Гарний час для звернення в державні структури. До 31.07 вдалий період для спілкування, поїздок і знайомств.

Водолій
Хороший день у професійній діяльності, для проведення виробничих зборів. До 31.07 сприятливий період для зміцнення стосунків у сім'ї, покупки домашньої тварини.

Риби
Хороший день для досягнення поставлених цілей, постановки нових завдань, просування по кар'єрних сходах. Успішний період (по 31.07) в особистому житті, любові, творчій сфері.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...
Гороскоп на 27 липня
Гороскоп на 27 липня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів...