[]

Гороскоп на 7 липня

Гороскоп на 7 липня

Сьогодні Місяць у Водолії закликає до гуманності і дружності, схиляє до невимушеності манер, свободи і незалежності. Можливо вдасться на деякий час піти з-під контролю, уникнути нудьги, відкласти напружену рутинну роботу.

Овен
Відповідний день для виконання професійних завдань, участі в колективних заходах, спілкування з колегами, відвідування торгових центрів. Невдалий час для спонтанних рішень.

Телець
Хороший день для обговорення поточних робочих завдань з керівництвом, наведення порядку на робочому місці, постановки цілей. Вірогідні конфлікти в спілкуванні з представниками влади.

Близнюки
Аварійно-небезпечний день! Поїздки та перельоти краще здійснити в другій половині дня. Це також вдалий час для вебінарів, роботи над освітніми, рекламними проєктами.

Рак
Приділіть увагу фінансових документів! Відповідний день для розгляду перспективних пропозицій. Несприятливий час для прийняття важливих рішень і проведення нарад.

Лев
Хороший день для проходження співбесіди, ділових переговорів і презентацій. Відповідний момент для отримання юридичних послуг, оформлення документів і відвідування салону краси.

Діва
Відповідний день для вирішення комерційних питань, відвідування тренінгів особистісного зростання, проведення оздоровчих процедур. Приділіть увагу домашнім вихованцям.

Терези
День вимагає прояву ініціативи! Приділіть увагу своїм хобі і захопленням! Невдалий час для підписання договорів, працевлаштування, проведення переговорів і презентацій.

Скорпіон
Приділіть увагу дому та сім'ї! Відповідний момент, щоб відпочити і розважитися в компанії дітей. Несприятливий час для співпраці із зарубіжними партнерами і ЗМІ.

Стрілець
День вимагає організованості! Відповідний момент для планування, зустрічей, спілкування та поїздок. Виключіть фінансові ризики! Вірогідні конфлікти в спілкуванні з коханою людиною.

Козеріг
Відповідний день для планування бюджету, побутових покупок, отримання корисної інформації. Несприятливий час для оформлення нерухомості, звернення в судові інстанції.

Водолій
Відповідний день щоб приділити увагу собі і своїй зовнішності. Хороший момент для зміцнення міжособистісних відносин. Вірогідні сварки в родині і конфлікти з родичами.

Риби
Вранці можливі ДТП, форс-мажорні обставини. День підходить для звернення в держструктури, медустанови, для підбивання підсумків, розв'язання питань, які ви давно відкладали

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...