[]

Гороскоп на 30 березня

Гороскоп на 30 березня

Сьогодні особливо загостриться нюх, ви будете почувати навіть найтонші запахи. Відбувається символічне омолодження організму. Вдалий час для проведення очисних практик. День, коли на вас обрушиться потік інформації. Щоб в ньому не потонути систематизуйте його, відкидайте непотрібне і акцентуйте свою увагу тільки на корисній інформації

Овен
Перша половина дня хороша для планування, поїздок, спілкування і знайомств. Після обіду будьте обережні за кермом! Можливі травми. Уникайте конфліктів з сусідами і друзями!

Телець
Перша половина дня хороша для пошуку нових джерел доходу. Після обіду можливі непередбачені витрати і конфлікти на роботі. У громадських місцях велика ймовірність крадіжок!

Близнюки
День вимагає відповідальності у вирішенні особистих і професійних завдань. Друга половина чревата конфліктами з керівництвом. Невдалий час для обговорення професійних справ.

Рак
Якщо потрібно звернутися до держструктури, фінансові та медичні установи краще підходить перша половина дня. Після обіду велика ймовірність травм і аварій. Відкладіть далекі поїздки!

Лев
Перша половина дня хороша для вирішення поточних робочих завдань. Після обіду вірогідні конфлікти в колективі. Несприятливий час для укладення фінансових угод і великих покупок.

Діва
Відповідний день для наведення порядку на робочому місці, обговорення з керівництвом поточних робочих питань, пошуку об'єктів ділової нерухомості, роботи з документами.

Терези
Перша половина дня хороша для спілкування, пошуку ділових партнерів за кордоном, звернення до турфірми. Після обіду краще відмовитися від далеких переїздів, велика ймовірність аварій!

Скорпіон
Перша половина дня хороша для вирішення фінансових питань. А ось після обіду краще уникнути будь-яких ризиків! Невдалий час для обговорення перспектив майбутнього з коханою людиною.

Стрілець
Перша половин дня хороша для роботи з документами, отримання юридичних консультацій та проведення презентацій. Після обіду вірогідні конфлікти в сімейному і соціальному житті.

Козеріг
До обіду відповідний момент для вирішення комерційних питань. У другій половині дня велика ймовірність аварій і травм! Будьте обережні за кермом і при роботі з електроприладами.

Водолій
Перша половина хороша для активності і роботи над творчими проектами. У другій половині дня випадкові покупки можуть спровокувати конфлікт з коханою людиною або дітьми.

Риби
До обіду гарний час для вирішення побутових питань. У другій половині дня можливі конфлікти в родині. Не поспішайте робити висновки і приймати рішення! Вдалі відрядження.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 27 травня
Гороскоп
Гороскоп на 27 травня
Сьогодні Місяць пропонує зробити життя яскравішим, вчить відповідати креативом на сюрпризи долі, підказує оригінальні альтернативи. День створює настрій для творчості, свята, романтики, гри, допомагає в пошуку нового хобі....
Гороскоп на 26 травня
Гороскоп
Гороскоп на 26 травня
День стійкості і досягнення поставлених цілей. Вдалий день для побудови кардинальних планів на майбутнє. Необхідно розуміння мети, тоді все точно вдасться...
Гороскоп на 25 травня
Гороскоп
Гороскоп на 25 травня
День концентрації уваги на витоках, на минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду...
Гороскоп на 22 травня
Гороскоп
Гороскоп на 22 травня
1 місячний день - один з найпотужніших днів місяця. У молодий місяць корисно будувати плани на майбутнє, продумувати, щоб б Ви хотіли отримати від майбутнього місяця...
Гороскоп на 21 травня
Гороскоп
Гороскоп на 21 травня
Несприятливий, один з найбільш напружених днів. У цей період, коли Місяць не видно на небосхилі, - енергія йде на спад, резерви організму слабшають...