[]

Гороскоп на 2 липня

Гороскоп на 2 липня

Позитивний і енергетично сильна місячний день, один з кращих днів всього календаря. До вас може прийти усвідомлення власної сили, особливо на фізичному рівні. Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи чітко не вибудувати своє життя, не гармонізувати відносини і не притягнути гроші і успіх.

Овен
Напружений день в спілкуванні з родичами, сусідами і друзями. Уникайте суперечок! Вдалий час для побудови особистих відносин, прийняття рішень, змін зовнішності і стилю.

Телець
Перша половина дня вдала для звернення до державних установ, банківські структури, спілкування з інвесторами і страховими агентами. Після обіду уникайте випадкових витрат!

Близнюки
Хороший день для переговорів, звернення до юристів, презентації нових товарів і послуг. Вдалий час для конференцій, нарад. Можлива напруженість в спілкуванні з оточуючими.

Рак
Перша половина дня вдала для розв'язання кар'єрних питань. Вірогідні непередбачені ситуації в сфері комерційної діяльності. Приділіть увагу здоров'ю і домашнім вихованцям!

Лев
Нестійкий день у творчій і професійній діяльності. Використовуйте першу половину дня для налагодження ділових зв'язків, рекламних акцій, спілкування з коханою людиною і дітьми.

Діва
Напружений день в спілкуванні з членами сім'ї і керівництвом. Невідповідний час для просування по кар'єрних сходах, розв'язання питань нерухомості, прояву ініціативи.

Терези
Перша половина дня сприятлива для ділових переговорів, відвідування салону краси, оформлення юридичних документів. Після обіду уникайте суперечок в спілкуванні з оточуючими людьми!

Скорпіон
Перша половина дня успішна в комерційній діяльності. Можливе зростання доходу. Вдала покупка домашнього вихованця. Після обіду можливі збої при здійсненні безготівкових платежів.

Стрілець
Перша половина дня вдала для роботи над творчими проєктами, романтичних знайомств, розваг та відпочинку з дітьми. Після обіду невідповідний момент для ділових зустрічей.

Козеріг
Перша половина дня сприятлива для вирішення сімейних і житлово-побутових питань, зміцнення відносин з партнером по шлюбу. Після обіду можливе погіршення самопочуття.

Водолій
Нестабільний день у відносинах з колегами, дітьми та коханою людиною. До обіду вдалий час для розсилки резюме, покупки абонемента у фітнес клуб і спілкування з родичами.

Риби
Вдалий ранок для планування бюджету, покупок. Можливість кар'єрного росту. Разом з тим, намагайтеся не відволікатися на сімейні питання, це може викликати невдоволення керівництва.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...
Гороскоп на 27 липня
Гороскоп
Гороскоп на 27 липня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів...