[]

Гороскоп на 2 грудня

Гороскоп на 2 грудня

Овен
Будьте уважні і організовані у вирішенні професійних питань! Ймовірні конфлікти у спілкуванні з колегами. Невдалий час для здійснення безготівкових розрахунків.

Телець
Невдалий день для починань, підписання договорів, ділових переговорів, зміни іміджу, звернення до юристів. Зберігається конфліктність у спілкуванні з керівництвом і держслужбовцями.

Близнюки
Складний день у сфері освіти, реклами, туризму, бізнесу і здоров'я. Невдалий час для ділових знайомств, відвідування тренінгів особистісного зростання, проведення прес-конференцій.

Рак
Напружений день у фінансовій та творчої діяльності. Невідповідний час для звернень до інвесторів і начальства. Не варто розраховувати на перспективну пропозицію по роботі!

Лев
Невдалий день для відвідування співбесіди, підписання договорів, ділових переговорів. Невідповідний час для обговорення перспектив у колі сім'ї, відвідування салону краси.

Діва
День підвищеної аварійності! Увага за кермом і у побуті! Ймовірні конфлікти в спілкуванні з сусідами, родичами і друзями. Невдалий час для вирішення питань бізнесу.

Терези
Несприятливий день для інвестицій у творчі проекти та придбання подарунків. Невідповідний час, щоб брати або давати гроші у борг. Хороший момент для домашніх справ.

Скорпіон
Зберігається конфліктність у особистому та сімейному житті. Не поспішайте приймати рішення! Вірогідні напружені відносини з діловими партнерами. Зміна іміджу може розчарувати!

Стрілець
Зберігається аварійність! Можливі побутові травми і аварії! Невдалий день для звернення в держструктури і медичні установи, ділових зустрічей і відвідування навчальних тренінгів.

Козеріг
Складний день у професійній сфері. Помилки будуть чреваті штрафами або збитками! Ймовірні конфлікти в спілкуванні з колегами. У громадських місцях велика ймовірність крадіжок!

Водолій
Складний день в особистому житті. Контролюйте емоції у спілкуванні! Невдалий час для звернення до керівництва з особистими проханнями, побудови довгострокових планів і оновлення гардеробу.

Риби
Невдалий день для звернення до держустанов, проведення рекламних акцій і освітніх заходів. Вірогідні конфліктні ситуації в спілкуванні із зарубіжними партнерами.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...