[]

Гороскоп на 2 червня

Гороскоп на 2 червня

Позитивний і енергетично сильний місячний день, один з кращих днів всього календаря. До вас може прийти усвідомлення власної сили, особливо на фізичному рівні. Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи чітко не вибудуєте своє життя, не гармонізуєте відносини та не притягнете успіх.

Овен
Конфліктний день в спілкуванні з керівництвом і діловими людьми. Контролюйте емоції! Несприятливий день для працевлаштування, звернення до юристів і підписання договорів.

Телець
Аварійно-небезпечний день! Відмовтеся від далеких поїздок! Вірогідні конфлікти в спілкуванні з оточуючими людьми. Невдалий час для проведення PR-акцій і освітніх заходів.

Близнюки
Ризик у фінансових питаннях може призвести до серйозних втратами! Вірогідні конфлікти в спілкуванні з дітьми та коханою людиною. Невдалий час для великих покупок, звернення до керівництва.

Рак
Складний день в сімейному житті і сфері партнерських відносин. Невдалий час для починань, оформлення юридичних документів, проходження співбесід та зміни іміджу.

Лев
Аварійно-небезпечний день! Будьте обережні за кермом і при роботі з електроприладами! Вірогідні конфлікти в спілкуванні з друзями і сусідами. Невдалий час для великих покупок.

Діва
Ініціатива сьогодні карається! Гроші можуть стати приводом для конфліктів з дітьми та коханою людиною! Невдалий час для поїздок, сімейних посиденьок, зустрічей з родичами.

Терези
Конфліктний день в сімейному та особистому житті. Утримайтеся від різких висловлювань у бік близьких людей і сусідів! Невдалий час для співпраці із закордонними партнерами.

Скорпіон
День підвищеної аварійності! Будьте обережні за кермом! Велика ймовірність конфліктів в спілкуванні з сусідами, друзями і родичами. Ініціатива на любовному фронті карається!

Стрілець
Важкий день для розв'язання професійних питань. Вірогідні затримки виплат по зарплаті, втрата грошей або крадіжки в людних місцях. Невдалий час для покупок і розваг.

Козеріг
Конфліктний день в спілкуванні з керівництвом, колегами та представниками державних структур. Контролюйте емоції! Невдалий час для проведення оздоровчих заходів.

Водолій
Аварійно-небезпечний день! Невдалий час для розміщення рекламної інформації, проведення вебінарів. Вірогідні конфлікти з представниками державних структур та фінансових установ.

Риби
Складний день у відносинах з колегами і інвесторами. Невдалий момент для оформлення кредитів, депозитів і спадщини. Утримайтеся від прийняття важливих рішень і покупок!

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 10 липня
Гороскоп
Гороскоп на 10 липня
Якщо у Вас є можливість, цей день краще провести вдома, оскільки активізуються негативні для людини енергії. Нових знайомств сьогодні краще не заводити, людина якого ви зустрінете, може виявитися тираном....
Гороскоп на 9 липня
Гороскоп
Гороскоп на 9 липня
День відображення. 18-та місячна доба, є символічним відображенням вашого внутрішнього стану, події дня показують, що ви напрацювали в попередній період місячного місяця....
Гороскоп на 8 липня
Гороскоп
Гороскоп на 8 липня
День любові, підвищеної жіночої сексуальної енергії. Енергетика 17-х місячної доби сприяє набуттю внутрішньої свободи, в цей день ламаються стереотипи, можна позбавлятися від шкідливих звичок....
Гороскоп на 7 липня
Гороскоп
Гороскоп на 7 липня
Сьогодні Місяць у Водолії закликає до гуманності і дружності, схиляє до невимушеності манер, свободи і незалежності....
Гороскоп на 6 липня
Гороскоп
Гороскоп на 6 липня
У 15-ту місячну добу необхідно практикувати аскетизм, приборкувати плоть і дух. Гординя і зарозумілість протипоказані....