[]

Гороскоп на 28 липня

Гороскоп на 28 липня

Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. Відбуваються трансформації на фізичному та енергетичному рівнях. Ментальна енергія сильна. Фізично цей день кілька пасивний, оскільки його енергетика спрямована всередину.

Овен
Нестійкий день в сфері фінансів. Відмовтеся від випадкових покупок! Непередбачені обставини можуть засмутити. Вдалий час для обговорення перспектив в колі сім'ї.

Телець
Вдалий день для проведення ділових зустрічей, підписання договорів, участі в презентаціях і виставках, проходження співбесід. Невдалий час для звернення в держструктури.

Близнюки
Вдалий день у підприємницькій сфері, для вкладень в комерцію, власне здоров'я, стратегічного планування. Гарний час для масажу, косметологічних процедур.

Рак
Сприятливий день для роботи над творчими проєктами, романтичних зустрічей і знайомств, відпочинку з дітьми. До обіду уникайте суперечок в спілкуванні з колегами! Увага документам!

Лев
До полудня нестабільно на роботі і вдома. Звертатися в держструктури з побутових питань та оформляти кредит на великі покупки в будинок краще після обіду. Будьте пильні в дорозі!

Діва
Напружений день у сферах освіти, реклами, туризму. Розбіжності в спілкуванні з соціальним оточенням. Друга половина вдалий для налагодження відносин з колегами, партнерами.

Терези
Сприятливий день для розв'язання фінансових питань, покупок, пошуку додаткових джерел доходу. Зберігається конфліктність в спілкуванні з діловими партнерами. Невдалі поїздки.

Скорпіон
Сприятливий день для зміцнення особистих відносин, прийняття важливих рішень, побудови довгострокових планів. Невдалий час для оформлення кредитів, депозитів і покупок.

Стрілець
Сприятливий день для звернення в державні, медичні та фінансові установи, проведення вінчань і хрестин, спілкування з впливовими людьми в неформальній обстановці.

Козеріг
Сприятливий день для вирішення будь-яких професійних питань, проведення нарад, відвідування курсів підвищення кваліфікації. Однак зберігається конфліктність в сім'ї.

Водолій
До обіду нестабільно на роботі і вдома. Відмінний день для пошуку об'єктів ділової нерухомості і звернення до керівництва з проханням про підвищення зарплати. Ймовірно підвищення по службі.

Риби
Вдалий день для зарубіжних, творчих поїздок, роботи в інтернет-сфері, з мас-медіа, рекламних заходів, переговорів з іноземними інвесторами. Можливі вигідні знайомства.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 27 липня
Гороскоп на 27 липня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів...