[]

Гороскоп на 29 червня

Гороскоп на 29 червня

День очищення за допомогою вогню (свічки). Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки, перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. Відбуваються трансформації на фізичному та енергетичному рівнях.

Овен
До обіду хороший момент для починань і наведення порядку в особистих документах. У другій половині невдала зміна іміджу. Вірогідні складності в реалізації поставлених цілей.

Телець
До обіду приділіть увагу здоров'ю! Хороший момент, щоб відвідати косметолога, масажиста або психолога. У другій половині дня велика ймовірність травм, будьте обережні!

Близнюки
До обіду приділіть увагу дітям! Після обіду обговорення перспектив з коханою людиною загрожує сварками! Це невдалий час для пошуку роботи в інтернеті і великих покупок.

Рак
Перша половина дня хороша для вирішення сімейних і житлово-побутових питань. Після обіду невдалі будь-які починання. Вірогідні конфліктні ситуації в спілкуванні з партнером по шлюбу.

Лев
Перша половина хороша для планування, заміських поїздок, спілкування з родичами і друзями. Після обіду остерігайтеся побутових травм! Вірогідні конфліктні ситуації в родині.

Діва
Перша половина дня хороша для планування бюджету. Після обіду гроші, витрачені на розваги, можуть спровокувати конфлікт з коханою людиною. Ініціатива карається!

Терези
Перша половина дня хороша для розв'язання особистих питань. Приділіть увагу собі і своїй зовнішності! Після обіду можливі конфлікти в спілкуванні з членами сім'ї. Контролюйте емоції!

Скорпіон
Перша половина дня хороша для підбивання підсумків місяця, завершення розпочатих справ. Після обіду будьте обережні за кермом і в побуті! Гроші можуть стати приводом для сварок з друзями!

Стрілець
Перша половина дня хороша для участі в громадських заходах, відвідування торгових центрів. Після обіду невдалий момент для покупок, але гарний час, щоб помріяти.

Козеріг
Перша половина дня хороша для постановки цілей, що сприяють кар'єрному зростанню. Щоб уникнути неприємних ситуацій утримайтеся від різких слів в бік незнайомих людей!

Водолій
Перша половина дня хороша для спілкування. Відповідний момент для покупок через інтернет. Після обіду відмовтеся від далеких поїздок! Можливі конфлікти в громадських місцях.

Риби
До обіду гарний час, щоб помріяти і використовувати можливості для реалізації бажань. Після обіду вірогідні конфліктні ситуації в громадських місцях. Контролюйте емоції!

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 8 липня
Гороскоп
Гороскоп на 8 липня
День любові, підвищеної жіночої сексуальної енергії. Енергетика 17-х місячної доби сприяє набуттю внутрішньої свободи, в цей день ламаються стереотипи, можна позбавлятися від шкідливих звичок....
Гороскоп на 7 липня
Гороскоп
Гороскоп на 7 липня
Сьогодні Місяць у Водолії закликає до гуманності і дружності, схиляє до невимушеності манер, свободи і незалежності....
Гороскоп на 6 липня
Гороскоп
Гороскоп на 6 липня
У 15-ту місячну добу необхідно практикувати аскетизм, приборкувати плоть і дух. Гординя і зарозумілість протипоказані....
Гороскоп на 3 липня
Гороскоп
Гороскоп на 3 липня
День мудрості і спокою. Слідкуйте за своїм фізичним і енергетичним здоров'ям. Відмінний день для проходження медичного обстеження. Сьогодні можна будувати плани на майбутнє, заглянувши далеко на перед....
Гороскоп на 2 липня
Гороскоп
Гороскоп на 2 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи чітко не вибудувати своє життя, не гармонізувати відносини і не притягнути гроші і успіх...