[]

Гороскоп на 27 липня

Гороскоп на 27 липня

День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів. Хороший період для початку нових справ, старту проєктів. У вас з'явиться віра в свої сили, себе, майбутнє.

Овен
Складний день в сфері фінансів і творчості! Невдалий час для інвестицій в творчі проєкти. Вірогідні конфліктні ситуації в спілкуванні з коханою людиною і дітьми. Виключіть ризики!

Телець
Складний день в сфері партнерських відносин. Вірогідні конфлікти з членами сім'ї. Невдалий час для оформлення документів нерухомості, звернення до юристів, зміни іміджу.

Близнюки
Здоров'я може несподівано підвести, тому намагайтеся уникати навантажень в цей день. Висока ймовірність травм і аварій! Невдалий день для комерційних угод, складання планів.

Рак
Невдалий день для романтичних побачень. Вірогідні конфлікти з дітьми через гроші. Зберігається конфліктність в спілкуванні з керівництвом. Утримайтеся від далеких поїздок!

Лев
Напружений день в особистому та сімейному житті. Не поспішайте приймати рішення! Вірогідні неприємності на роботі. Невідповідний час для звернення до керівництва з особистих питань.

Діва
Аварійно-небезпечний день! Увага в дорозі! Невдалий час для звернення в державні, банківські, медичні установи. Виключіть суперечки в спілкуванні з оточуючими людьми.

Терези
Конфліктний день на роботі. Контролюйте емоції в спілкуванні з колегами! У людних місцях велика ймовірність крадіжок! Після обіду вірогідні збої при здійсненні безготівкових платежів.

Скорпіон
Конфліктний день в особистому житті і на роботі. Контролюйте емоції! Невдалий час для звернення до керівництва. У другій половині дня будьте уважні з документами!

Стрілець
День підвищеної аварійності! Відмовтеся від далеких поїздок! Вірогідні конфлікти з представниками державних і фінансових служб. Невдалий час для починань і завершення справ.

Козеріг
Невдалий день для укладення фінансових угод, розрахунків з постачальниками, інвестицій в нові робочі проєкти. Вірогідні конфлікти з колегами і суперечки в спілкуванні з дітьми.

Водолій
Невдалий день для досягнення поставлених завдань, співбесід і презентацій. Невідповідний час для укладення угод і працевлаштування. Вірогідні конфлікти з керівництвом.

Риби
Аварійно-небезпечні день! Здоров'я може раптово підвести, тому намагайтеся уникати великих навантажень. Невідповідний час для публічних виступів, реклами, комерційних угод.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...