[]

Гороскоп на 27 березня

Гороскоп на 27 березня

День концентрації уваги на витоках, на своєму минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду. День спогадів про минуле, поминання покійних. День голосу, необхідно розмовляти - саме виговорюватися, співати і кричати.

Овен
День вимагає відповідальності у вирішенні фінансових питань! Сприятливий час для придбання офісної техніки та обладнання, пошуку додаткових джерел доходу.

Телець
День вимагає відповідальності у вирішенні особистих питань! Вдалий день для співпраці із зарубіжними партнерами і ЗМІ, відряджень, участі в освітніх заходах.

Близнюки
Вдалий день для завершення розпочатих справ, звернення до держустанов. Гарний час для відкриття рахунків, депозитів, роботи з фінансовими документами, розгляду перспектив.

Рак
Хороший день для відряджень і проведення робочих зборів. Вірогідне отримання перспективної пропозиції по роботі. Успішні косметологічні та оздоровчі процедури.

Лев
Відповідальний день в кар'єрі. Відповідний момент для обговорення нових проектів з керівництвом, проходження співбесід та працевлаштування. Успішний час в сфері бізнесу.

Діва
День вимагає прояву активності у взаємодії з оточуючими людьми! Слушна нагода для співпраці із зарубіжними партнерами, проведення конференцій і презентацій.

Терези
День відкриває нові перспективи! Успішне час для здійснення кредитно-фінансових операцій. Прекрасний момент для підписання договорів, одруження і зміни іміджу.

Скорпіон
День вимагає активності в соціальному житті! Сприятливий час для проведення ділових переговорів, звернення до юристів, укладання контрактів, відвідування навчальних тренінгів.

Стрілець
Вдалий день в сфері бізнесу та здоров'я. Вірогідне зростання доходів. Гарний час для реалізації бізнес проектів, відвідування тренінгів особистісного зростання, покупки домашнього улюбленця.

Козеріг
День вимагає прояву ініціативи в стосунках з коханою людиною! Хороший момент для інвестицій в творчі проекти, хобі. Прекрасний час для побудови довгострокових планів.

Водолій
Вдалий день для вирішення питань нерухомості та спадщини. Прекрасний час для зустрічей з впливовими людьми в неформальній обстановці і проведення сімейних свят.

Риби
Сприятливий день для ділових поїздок і зустрічей, вирішення професійних питань, відвідування курсів підвищення кваліфікації. Вдалий час для планування та спілкування з друзями.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 13 липня
Гороскоп
Гороскоп на 13 липня
Хороший день для того, щоб передавати знання, ділитися досвідом. Це період перебільшення своїх можливостей і надмірного оптимізму....
Гороскоп на 10 липня
Гороскоп
Гороскоп на 10 липня
Якщо у Вас є можливість, цей день краще провести вдома, оскільки активізуються негативні для людини енергії. Нових знайомств сьогодні краще не заводити, людина якого ви зустрінете, може виявитися тираном....
Гороскоп на 9 липня
Гороскоп
Гороскоп на 9 липня
День відображення. 18-та місячна доба, є символічним відображенням вашого внутрішнього стану, події дня показують, що ви напрацювали в попередній період місячного місяця....
Гороскоп на 8 липня
Гороскоп
Гороскоп на 8 липня
День любові, підвищеної жіночої сексуальної енергії. Енергетика 17-х місячної доби сприяє набуттю внутрішньої свободи, в цей день ламаються стереотипи, можна позбавлятися від шкідливих звичок....
Гороскоп на 7 липня
Гороскоп
Гороскоп на 7 липня
Сьогодні Місяць у Водолії закликає до гуманності і дружності, схиляє до невимушеності манер, свободи і незалежності....