[]

Гороскоп на 27 березня

Гороскоп на 27 березня

День концентрації уваги на витоках, на своєму минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду. День спогадів про минуле, поминання покійних. День голосу, необхідно розмовляти - саме виговорюватися, співати і кричати.

Овен
День вимагає відповідальності у вирішенні фінансових питань! Сприятливий час для придбання офісної техніки та обладнання, пошуку додаткових джерел доходу.

Телець
День вимагає відповідальності у вирішенні особистих питань! Вдалий день для співпраці із зарубіжними партнерами і ЗМІ, відряджень, участі в освітніх заходах.

Близнюки
Вдалий день для завершення розпочатих справ, звернення до держустанов. Гарний час для відкриття рахунків, депозитів, роботи з фінансовими документами, розгляду перспектив.

Рак
Хороший день для відряджень і проведення робочих зборів. Вірогідне отримання перспективної пропозиції по роботі. Успішні косметологічні та оздоровчі процедури.

Лев
Відповідальний день в кар'єрі. Відповідний момент для обговорення нових проектів з керівництвом, проходження співбесід та працевлаштування. Успішний час в сфері бізнесу.

Діва
День вимагає прояву активності у взаємодії з оточуючими людьми! Слушна нагода для співпраці із зарубіжними партнерами, проведення конференцій і презентацій.

Терези
День відкриває нові перспективи! Успішне час для здійснення кредитно-фінансових операцій. Прекрасний момент для підписання договорів, одруження і зміни іміджу.

Скорпіон
День вимагає активності в соціальному житті! Сприятливий час для проведення ділових переговорів, звернення до юристів, укладання контрактів, відвідування навчальних тренінгів.

Стрілець
Вдалий день в сфері бізнесу та здоров'я. Вірогідне зростання доходів. Гарний час для реалізації бізнес проектів, відвідування тренінгів особистісного зростання, покупки домашнього улюбленця.

Козеріг
День вимагає прояву ініціативи в стосунках з коханою людиною! Хороший момент для інвестицій в творчі проекти, хобі. Прекрасний час для побудови довгострокових планів.

Водолій
Вдалий день для вирішення питань нерухомості та спадщини. Прекрасний час для зустрічей з впливовими людьми в неформальній обстановці і проведення сімейних свят.

Риби
Сприятливий день для ділових поїздок і зустрічей, вирішення професійних питань, відвідування курсів підвищення кваліфікації. Вдалий час для планування та спілкування з друзями.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 7 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 7 квітня
Найпотужніший день у місячному календарі. День сильних, рішучих дій, сьогодні можна різко вплинути на події. Саме сьогодні можна зробити крок, який вирішує результат всіх розпочатих раніше проєктів. Найголовніше, не розпорошуючись на дрібниці...
Гороскоп на 6 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 6 квітня
13-е місячна доба - період очищення від зайвих речей, думок, людей і накопичення нової, свіжої інформації. Уважно спостерігайте за поточними подіями і робіть з прожитого правильні висновки....
Гороскоп на 3 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 3 квітня
Хороший і вдалий Місячний день. Він пов'язаний з початком всього нового. В цей день до вас можуть прийти таємні знання, відкритися космічні канали інформації. День духовної самостійності....
Гороскоп на 2 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 2 квітня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди....
Гороскоп на 1 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 1 квітня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися цього. Таким чином відбуваються трансформації на фізичному та енергетичному рівнях...