[]

Гороскоп на 26 березня

Гороскоп на 26 березня

На небі з'явився місячний серп - період боротьби, астрального воїна, готового взяти все в свої руки. День активних людей, революціонерів. День активності, боротьби, протистоянь. Протипоказана повільність, лінощі, пасивність. Той, хто сьогодні лінується, може потрапити в довгий застій.

Овен
Конфліктний день в міжособистісних стосунках. Контролюйте емоції в спілкуванні! Вдалий період (до 31.03) в сфері фінансів. Прекрасний час для покупки побутової техніки і гаджетів.

Телець
Конфліктний день в спілкуванні з керівництвом, держслужбовцями та працівниками фінансових структур. Вдалий період (до 31.03) в рекламної, освітньої та будівельної діяльності.

Близнюки
Складний день в професійній сфері. Можливі конфлікти з керівництвом. Вдалий період (до 31.03) для звернення в фінансові, державні і медичні установи.

Рак
Невдалий день для угод з ділової нерухомістю, переговорів і оформлення кредиту. Успішний період (до 31.03) в професійній, підприємницької та юридичної діяльності.

Лев
День загрожує конфліктами в спілкуванні з оточуючими людьми! Контролюйте емоції! Вдалий період (до 31.03) для просування по кар'єрних сходах, постановки цілей і оздоровлення.

Діва
Будьте уважні з фінансовими документами! Невдалий день для інвестицій в нові проекти. Вдалий період (до 31.03) для сімейного відпочинку за кордоном, участі в вебінарах.

Терези
Конфліктний день в сфері партнерських відносин. Невдалий час для починань, укладання контрактів. Успішний період (до 31.03) для оформлення угод з нерухомістю.

Скорпіон
Складний день в сфері бізнесу. Конфлікти в родині можуть негативно відбитися на вашому здоров'ї! Вдалий період (до 31.03) для співпраці із зарубіжними партнерами і починань.

Стрілець
Конфліктний день в спілкуванні з коханою людиною і дітьми. Утримайтеся від засудження фінансових питань! Успішний період (до 31.03) в сфері фінансів. Вдалі покупки в кредит.

Козеріг
Конфліктний день в сфері сімейного життя. Вірогідні складності в спілкуванні з держслужбовцями та співробітниками банківських структур. Вдалий період (до 31.03) для ділових знайомств.

Водолій
Будьте обережні за кермом і при роботі з електроприладами! Конфліктний день в спілкуванні з сусідами і друзями. Вдалий період (до 31.03) для вирішення професійних питань.

Риби
Складний день в сфері фінансів. Вірогідні конфлікти з держслужбовцями. Вдалий період (до 31.03) для переїзду і зміни проживання, проведення колективних заходів і навчання.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 7 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 7 квітня
Найпотужніший день у місячному календарі. День сильних, рішучих дій, сьогодні можна різко вплинути на події. Саме сьогодні можна зробити крок, який вирішує результат всіх розпочатих раніше проєктів. Найголовніше, не розпорошуючись на дрібниці...
Гороскоп на 6 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 6 квітня
13-е місячна доба - період очищення від зайвих речей, думок, людей і накопичення нової, свіжої інформації. Уважно спостерігайте за поточними подіями і робіть з прожитого правильні висновки....
Гороскоп на 3 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 3 квітня
Хороший і вдалий Місячний день. Він пов'язаний з початком всього нового. В цей день до вас можуть прийти таємні знання, відкритися космічні канали інформації. День духовної самостійності....
Гороскоп на 2 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 2 квітня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди....
Гороскоп на 1 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 1 квітня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися цього. Таким чином відбуваються трансформації на фізичному та енергетичному рівнях...