[]

Гороскоп на 26 березня

Гороскоп на 26 березня

На небі з'явився місячний серп - період боротьби, астрального воїна, готового взяти все в свої руки. День активних людей, революціонерів. День активності, боротьби, протистоянь. Протипоказана повільність, лінощі, пасивність. Той, хто сьогодні лінується, може потрапити в довгий застій.

Овен
Конфліктний день в міжособистісних стосунках. Контролюйте емоції в спілкуванні! Вдалий період (до 31.03) в сфері фінансів. Прекрасний час для покупки побутової техніки і гаджетів.

Телець
Конфліктний день в спілкуванні з керівництвом, держслужбовцями та працівниками фінансових структур. Вдалий період (до 31.03) в рекламної, освітньої та будівельної діяльності.

Близнюки
Складний день в професійній сфері. Можливі конфлікти з керівництвом. Вдалий період (до 31.03) для звернення в фінансові, державні і медичні установи.

Рак
Невдалий день для угод з ділової нерухомістю, переговорів і оформлення кредиту. Успішний період (до 31.03) в професійній, підприємницької та юридичної діяльності.

Лев
День загрожує конфліктами в спілкуванні з оточуючими людьми! Контролюйте емоції! Вдалий період (до 31.03) для просування по кар'єрних сходах, постановки цілей і оздоровлення.

Діва
Будьте уважні з фінансовими документами! Невдалий день для інвестицій в нові проекти. Вдалий період (до 31.03) для сімейного відпочинку за кордоном, участі в вебінарах.

Терези
Конфліктний день в сфері партнерських відносин. Невдалий час для починань, укладання контрактів. Успішний період (до 31.03) для оформлення угод з нерухомістю.

Скорпіон
Складний день в сфері бізнесу. Конфлікти в родині можуть негативно відбитися на вашому здоров'ї! Вдалий період (до 31.03) для співпраці із зарубіжними партнерами і починань.

Стрілець
Конфліктний день в спілкуванні з коханою людиною і дітьми. Утримайтеся від засудження фінансових питань! Успішний період (до 31.03) в сфері фінансів. Вдалі покупки в кредит.

Козеріг
Конфліктний день в сфері сімейного життя. Вірогідні складності в спілкуванні з держслужбовцями та співробітниками банківських структур. Вдалий період (до 31.03) для ділових знайомств.

Водолій
Будьте обережні за кермом і при роботі з електроприладами! Конфліктний день в спілкуванні з сусідами і друзями. Вдалий період (до 31.03) для вирішення професійних питань.

Риби
Складний день в сфері фінансів. Вірогідні конфлікти з держслужбовцями. Вдалий період (до 31.03) для переїзду і зміни проживання, проведення колективних заходів і навчання.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 13 липня
Гороскоп
Гороскоп на 13 липня
Хороший день для того, щоб передавати знання, ділитися досвідом. Це період перебільшення своїх можливостей і надмірного оптимізму....
Гороскоп на 10 липня
Гороскоп
Гороскоп на 10 липня
Якщо у Вас є можливість, цей день краще провести вдома, оскільки активізуються негативні для людини енергії. Нових знайомств сьогодні краще не заводити, людина якого ви зустрінете, може виявитися тираном....
Гороскоп на 9 липня
Гороскоп
Гороскоп на 9 липня
День відображення. 18-та місячна доба, є символічним відображенням вашого внутрішнього стану, події дня показують, що ви напрацювали в попередній період місячного місяця....
Гороскоп на 8 липня
Гороскоп
Гороскоп на 8 липня
День любові, підвищеної жіночої сексуальної енергії. Енергетика 17-х місячної доби сприяє набуттю внутрішньої свободи, в цей день ламаються стереотипи, можна позбавлятися від шкідливих звичок....
Гороскоп на 7 липня
Гороскоп
Гороскоп на 7 липня
Сьогодні Місяць у Водолії закликає до гуманності і дружності, схиляє до невимушеності манер, свободи і незалежності....