[]

Гороскоп на 25 листопада

Гороскоп на 25 листопада
Овен
Вдалий день, щоб заручитися підтримкою впливових осіб і спонсорів. Сприятливий період (по 30.11) для вирішення кредитно-фінансових питань, звернення до держструктур.
 
Телець
Вдалий день для починань, проведення презентацій, нарад і конференцій. Сприятливий період (по 30.11) для підписання договорів, одруження і публічних виступів.
 
Близнюки
Прекрасний день для спілкування з керівництвом і відвідування психологічних тренінгів. Успішний період (по 30.11) в сфері бізнесу і кар'єрі. Вдалі операції з ділової нерухомістю.
 
Рак
День вимагає прояву ініціативи! Прекрасний час для відряджень, проведення вебінарів і PR-акцій. До 30.11 вдалий період для реалізації творчих проектів і ділових зустрічей.
 
Лев
Сприятливий день для обговорення в колі сім'ї перспектив майбутнього, великих покупок предметів побуту. Успішний період (по 30.11) в сфері кредитно-фінансової діяльності.
 
Діва
Сприятливий день для зміцнення ділових відносин, проведення презентацій та виставок, роботи з документами. Успішний період (по 30.11) для починань, поїздок, спілкування і зустрічей.
 
Терези
Сприятливий день для покупки домашньої тварини і оновлення гардеробу. До 30.11 вдалий період для оздоровчих заходів, інвестицій в бізнес і благоустрою будинку.
 
Скорпіон
Сприятливий день для зміцнення особистих відносин, прийняття важливих рішень, побудови довгострокових планів. Успішний період (по 30.11) в любові і сфері творчої діяльності.
 
Стрілець
Успішний день для звернення до комунальних служб, спілкування з впливовими людьми і чиновниками. Вдалий період (по 30.11) для завершення справ, вирішення побутових питань.
 
Козеріг
Сприятливий день для вирішення робочих питань, зміцнення відносин в колективі, проведення нарад. Вдалий період (по 30.11) в сфері професійної діяльності.
 
Водолій
Сприятливий день для реалізації поставлених цілей і завдань. Успішний період (по 30.11) в кар'єрі. Вдалий момент для звернення до керівництва і покупок. Можливе зростання доходу.
 
Риби
Успішний день в сфері освіти, реклами, туризму. Вдалий період (по 30.11) для переговорів з зарубіжними партнерами, співпраці зі ЗМІ, знайомств по інтернету.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Ретроградний Меркурій 2022/2023: як уникнути проблем і неочікуваних сюрпризів
Ретроградний Меркурій 2022/2023: як уникнути проблем і неочікуваних сюрпризів
З 29 грудня 2022 року по 18 січня 2023-го Меркурій розвернеться в ретроградний рух у знаку Козерога. Це буде складний період...
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...