[]

Гороскоп на 25 березня

Гороскоп на 25 березня

У 2-гу місячну добу основний лейтмотив дня - щедрість. Виявляти ж скупість протипоказано. День, коли від побудови планів вже необхідно переходити до їх активної реалізації. Те, що розпочато в цю місячну добу буде реалізовуватися швидко і благополучно.

Овен
Приділіть увагу собі і своїй зовнішності! Хороший день для підбиття підсумків місяця. Успішний період (по 30.03) в кар'єрі і сфері нерухомості. Можливе зростання доходу. Вдалі покупки.

Телець
Хороший день, щоб підвести підсумок місяця. Успішний період (по 30.03) для прийняття важливих рішень, далеких поїздок, особистих знайомств, участі в вебінарах і рекламних акціях.

Близнюки
Хороший день для вирішення робочих питань, зміцнення відносин в колективі. Вдалий період (по 30.03) для оформлення кредитів, депозитів, страховок, звернення до держустанов.

Рак
Приділіть увагу вирішенню робочих завдань! Успішні звернення до медустанов. До 30.03 сприятливий період для працевлаштування, зміни іміджу, звернення до юристів і починань.

Лев
Відповідний день для виступів в ЗМІ, спілкування і знайомств. Сприятливий період (по 30.03) для старту нових проектів в бізнесі, вирішення поточних питань з керівництвом.

Діва
Відповідний день, щоб помріяти, скористатися перспективами, пропонованими простором. Сприятливий період (по 30.03) в сфері освіти, реклами, будівництва.

Терези
Хороший день для проведення офіційних зустрічей, переговорів, роботи з документами. Успішний період (по 30.03) для переїзду, організації сімейних торжеств, великих покупок в будинок.

Скорпіон
Хороший день для реалізації бізнес ідей, зміцнення здоров'я, відвідування психологічних тренінгів. Сприятливий період (по 30.03) для відряджень, проходження співбесід.

Стрілець
День вимагає активності! Слушна нагода для реалізації творчих ідей. Сприятливий період (по 30.03) в сфері підприємницької діяльності. Вірогідне зростання доходів.

Козеріг
Приділіть увагу дому та сім'ї! Гарний час для вирішення питань нерухомості. Успішний період (по 30.03) в любові і сферах професійної і творчої діяльності.

Водолій
Дотримуйтеся своїх планів! Слушна нагода для поїздок, зміцнення відносин з близькими людьми. Успішний період (по 30.03) для вирішення сімейних і житлово-побутових питань.

Риби
Хороший день для покупок, пошуку необхідної інформації, оновлення гардеробу. Успішний період (по 30.03) в сфері професійної діяльності. Вдалі відрядження і зустрічі.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 3 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 3 квітня
Хороший і вдалий Місячний день. Він пов'язаний з початком всього нового. В цей день до вас можуть прийти таємні знання, відкритися космічні канали інформації. День духовної самостійності....
Гороскоп на 2 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 2 квітня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди....
Гороскоп на 1 квітня
Гороскоп
Гороскоп на 1 квітня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися цього. Таким чином відбуваються трансформації на фізичному та енергетичному рівнях...
Гороскоп на 31 березня
Гороскоп
Гороскоп на 31 березня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів. Хороший період для початку нових справ, старту проектів. У вас з'явиться віра в свої сили, себе, майбутнє...
Гороскоп на 30 березня
Гороскоп
Гороскоп на 30 березня
Сьогодні особливо загостриться нюх, ви будете почувати навіть найтонші запахи. Відбувається символічне омолодження організму. Вдалий час для проведення очисних пракьтк...