[]

Гороскоп на 23 липня

Гороскоп на 23 липня

День концентрації уваги на витоках, на минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду. День спогадів про минуле, поминання покійних. День голосу, необхідно розмовляти - саме виговорюватися, співати і кричати,

Овен
День розв'язання комерційних питань та оздоровлення організму. Приділіть увагу домашнім вихованцям. Вечір порадує приємними сюрпризами. Гарний час для покупок.

Телець
День вимагає прояву ініціативи! Хороший момент для роботи над творчими проєктами. Після обіду прекрасний час для романтичних знайомств і побачень, відпочинку з дітьми.

Близнюки
Приділіть увагу родині, питань, майна, побуту. У другій половині дня вдалі покупки в будинок, звернення до комунальних служб, спілкування з впливовими людьми в неформальній обстановці.

Рак
Перша половина дня хороша для планування. Приділіть увагу родичам і друзям! Сприятливий час для навчання і відвідування культурно-розважальних заходів.

Лев
Приділіть увагу своєму бюджету! Після обіду прекрасний момент щоб просити у керівництва підвищення зарплати, проходити співбесіду і шукати додаткове джерело доходу.

Діва
Увага особистим завданням, зовнішності, рис характеру! Вечір вдалий для відвідування семінарів, конференцій, проведення рекламних акцій, спілкування з зарубіжними бізнес компаньйонами.

Терези
Перша половина дня хороша для завершення раніше розпочатих справ. Після обіду сприятливий час для оформлення кредитів і депозитів, відкриття банківського рахунку, великих покупок.

Скорпіон
Перша половина дня хороша для вирішення поточних професійних завдань. Після обіду вдалий час для публічних вступів, одруження, підписання договорів і зміни іміджу.

Стрілець
Перша половина дня хороша для наведення порядку на робочому місці і пошуку об'єктів нерухомості. Друга половина дня вдала для реалізації бізнес-проектів, зміцнення здоров'я.

Козеріг
Перша половина дня вимагає організованості! Після обіду сприятливий час для проведення дитячих та освітніх заходів, звернення в IT-компанії, романтичних зустрічей.

Водолій
Хороший день для фінансових операцій, безготівкових платежів і звернень до інвесторів. Після обіду відмінний момент для великих покупок в будинок, оформлення страховок і депозитів.

Риби
Хороший день для переговорів, пошуку партнерів. Після обіду вдалий час для того, щоб почати щось нове. Не бійтеся експериментувати! Вдалий час для починань, поїздок.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...