[]

Гороскоп на 23 березня

Гороскоп на 23 березня

Гармонійний день. 30-й місячний день, буває вкрай рідко, не кожен місячний місяць і то, як правило, він дуже короткий. У цей період рекомендується завершувати всі раніше розпочаті справи, підводити підсумкову риску. Один з кращих днів для відпочинку, споглядання природи. У 30-й день необхідно очистити свідомість, символічно підготуватися до нового «старту», в новому місячному місяці.

Овен
Хороший день для звернення в державні, фінансові та комунальні структури. У вас є можливість познайомитися з корисними людьми. Хочете результат - проявіть активність!

Телець
Хороший день в сфері професійної діяльності. Слушна нагода для участі в прес-конференціях, проведення нарад, розміщення рекламної інформації в інтернет.

Близнюки
Відповідальний день на роботі. Залишайтеся вірні своїй стратегії! Відповідний момент для проведення виробничих нарад, вирішення питань ділової нерухомості.

Рак
Відповідний день для зміцнення ділових зв'язків, звернення до впливових людей і чиновникам. Хороший момент для оформлення кредиту під покупку ділової нерухомості і відряджень.

Лев
День вимагає активності у вирішенні кредитно-фінансових питань! Гарний час для спілкування з інвесторами. Не пропустіть свій шанс, скористайтеся запропонованими перспективами.

Діва
Відповідний день для будь-яких починань, проведення переговорів, підписання договорів, проходження співбесід та працевлаштування. Можливо надходження перспективних пропозицій.

Терези
Хороший день для проведення комерційних операцій, зміцнення здоров'я, оформлення реєстраційних документів, звернення до юристів. Приділіть увагу своєму іміджу і стилю!

Скорпіон
День вимагає прояву ініціативи, і в першу чергу в питаннях бізнесу і любові! Можливі перспективні фінансові пропозиції. Гарний час для поїздок, зустрічей і покупок.

Стрілець
Відповідний день для благоустрою будинку та зміцнення сімейних відносин. Гарний час для відпочинку з близькими людьми, романтичних зустрічей. Приділіть увагу своїм хобі!

Козеріг
Відповідний день для планування, вирішення комерційних питань, знайомства і спілкування з друзями. Гарний час для звернення в держструктури. Проявляйте рішучість!

Водолій
День вимагає відповідальності у вирішенні фінансових питань! Відповідний момент для оформлення кредитів, проходження медичних обстежень, звернення до державних структур.

Риби
Відповідний день, щоб приділити увагу особистому житті! Гарний час для ділових поїздок, зміцнення авторитету в трудовому колективі і обговорення довгострокових планів в сім'ї.

[]
Теги
Схожi
Гороскоп на 27 березня
Гороскоп
Гороскоп на 27 березня
День концентрації уваги на витоках, на своєму минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду. День спогадів про минуле, поминання покійних. День голосу, необхідно розмовляти - саме виговорюватися, співати і кричати....
Гороскоп на 26 березня
Гороскоп
Гороскоп на 26 березня
На небі з'явився місячний серп - період боротьби, астрального воїна, готового взяти все в свої руки. День активних людей, революціонерів. День активності, боротьби, протистоянь. Протипоказана повільність, лінощі, пасивність. Той, хто сьогодні лінується, може потрапити в довгий застій....
Гороскоп на 25 березня
Гороскоп
Гороскоп на 25 березня
У 2-гу місячну добу основний лейтмотив дня - щедрість. Чим більше ви сьогодні віддасте іншим, тим більше отримаєте самі. День, коли від побудови планів вже необхідно переходити до їх активної реалізації. Те, що розпочато в цю місячну добу буде реалізовуватися швидко і благополучно....
Гороскоп на 24 березня
Гороскоп
Гороскоп на 24 березня
1 місячний день - один з найпотужніших днів місяця. Щоб Ваші плани втілилися, постарайтеся мріяти не абстрактно, а конкретно, закладаючи фундамент важливих подій...
Гороскоп на 20 березня
Гороскоп
Гороскоп на 20 березня
Дізнайтеся, що чекає на вас сьогодні...