[]

Гороскоп на 21 травня

Гороскоп на 21 травня

Несприятливий, один з найбільш напружених днів. У цей період, коли Місяць не видно на небосхилі, - енергія йде на спад, резерви організму слабшають. Необхідно подбати про свій захист, як астральний, так і фізичний.

Овен
Відповідний день для планування бюджету. Сприятливий момент для проведення нарад. Період підвищеної аварійності (по 23.05)! Будьте обережні за кермом і в побуті!

Телець
Приділіть увагу собі та своїй зовнішності! Хороший день для зміцнення особистих відносин. До 23.05 складний період в сфері фінансів і професійної діяльності. Уникайте штрафів!

Близнюки
Хороший день, щоб скористатися підтримкою з боку впливових людей, завершити невирішені раніше питання. Складний період (по 23.05) в сфері особистого життя і кар'єрі.

Рак
Відповідний день для вирішення робочих питань, зміцнення відносин з колегами, відвідування торгових центрів, зміни іміджу. До 23.05 період підвищеної аварійності. Увага в дорозі!

Лев
Хороший день для досягнення поставлених завдань. Прекрасний момент для працевлаштування та пошуку додаткового заробітку. Складний період (по 23.05) в професійній сфері.

Діва
Відповідний день для спілкування, знайомств, пошуку необхідної інформації і відряджень. До 23.05 період підвищеної конфліктності у відносинах з керівництвом і діловими партнерами.

Терези
Хороший день, щоб задуматися про перспективи на майбутнє. До 23.05 складний період в роботі з закордонними партнерами і сфері комерційної діяльності. Велика ймовірність травм.

Скорпіон
Приділіть увагу документам! Відповідний день для зміцнення партнерських відносин і зміни іміджу. Несприятливий період (по 23.05) у фінансовій сфері. Виключіть будь-які ризики!

Стрілець
Приділіть увагу домашнім вихованцям! Важкий період (по 23.05) в сфері сімейного життя і партнерських відносин. Невдалий час для укладення договорів, проведення презентацій.

Козеріг
Приділіть увагу своїм хобі і захопленням! Відповідний момент для обговорення поточних питань з дітьми. До 23.05 період підвищеної аварійності! Будьте уважні за кермом!

Водолій
Хороший день для розв'язання питань нерухомості і землі, початку ремонту і проведення генерального прибирання. Складний період (по 23.05) в сфері любові і творчої діяльності.

Риби
Хороший день для планування, вирішення повсякденних питань, відвідування навчальних тренінгів та екскурсій. До 23.05 період підвищеної конфліктності в сімейному і особистому житті.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 25 травня
Гороскоп
Гороскоп на 25 травня
День концентрації уваги на витоках, на минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду...
Гороскоп на 22 травня
Гороскоп
Гороскоп на 22 травня
1 місячний день - один з найпотужніших днів місяця. У молодий місяць корисно будувати плани на майбутнє, продумувати, щоб б Ви хотіли отримати від майбутнього місяця...
Гороскоп на 20 травня
Гороскоп
Гороскоп на 20 травня
День Сонця. Один з кращих, найчистіших і світлих днів усього місячного місяця. Гармонію цієї доби ні в якому разі не можна порушувати сварками, агресією, злістю, насильством...
Гороскоп на 19 травня
Гороскоп
Гороскоп на 19 травня
День духовності. Один з кращих днів усього місячного циклу для медитації, оскільки є ймовірність духовного прозріння, просвітлення...
Гороскоп на 18 травня
Гороскоп
Гороскоп на 18 травня
Складний день. У цю місячну добу люди схильні до сварок, суперечок, підвищений рівень агресії. День порожньої суєти та пліток. ...