[]

Гороскоп на 21 липня

Гороскоп на 21 липня

У 2-гу місячну добу основний лейтмотив дня - щедрість. Виявляти ж скупість категорично протипоказано. Чим більше ви сьогодні віддасте іншим, тим більше отримаєте самі. День, коли від побудови планів вже необхідно переходити до їх активної реалізації. Те, що розпочато в цю місячну добу буде реалізовуватися швидко і благополучно.

Овен
День вимагає творчої активності! Період (по 28.11) дає потужний імпульс для кар'єрного зростання, досягнення цілей, зміцнення відносин з керівництвом, розв'язання питань нерухомості.

Телець
Перша половина дня хороша для розв'язання житлово-побутових питань. Після обіду вірогідні конфлікти в спілкуванні з членами сім'ї. До 28.11 хороший період для ділових знайомств і поїздок.

Близнюки
Хороший день для поїздок, вивчення ремесел, ремонту техніки, транспортних засобів. У другій половині дня висока ймовірність аварій! Сприятливий період у фінансовій сфері (по 28.11).

Рак
Приділіть увагу сфері фінансів! Після обіду велика ймовірність крадіжок та втрат в людних місцях! Відповідальний період (по 28.11) в сфері соціального життя і партнерських відносин.

Лев
У першій половині дня гарний час, щоб приділити увагу собі і налагодити відносини з близькими людьми. Після обіду вірогідні конфлікти з керівництвом. Не поспішайте приймати рішення!

Діва
Відповідний день для завершення раніше розпочатих справ. Період з 28.11 сприяє змінам у сфері творчості, романтичні стосунки, контактах з дітьми. Проявляйте ініціативу!

Терези
Перша половина дня хороша для вирішення робочих завдань і проведення нарад. Після обіду вірогідні конфлікти з колегами. До 28.11 хороший період для зміцнення стосунків у сім'ї.

Скорпіон
Перша половина дня хороша для вирішення поточних робочих завдань. Після обіду велика ймовірність конфліктів з керівництвом. До 28.11 хороший період для поїздок, зустрічей і спілкування.

Стрілець
До обіду хороший момент для спілкування, зустрічей і знайомств. У другій половині дня висока ймовірність аварій і травм! Хороший період (по 28.11) для отримання практичних навичок.

Козеріг
До обіду хороший момент, щоб навести порядок у фінансових документах. У другій половині дня вірогідні сварки з дітьми. До 28.11 відповідний період для зміцнення особистих відносин.

Водолій
Для переговорів, укладання контрактів і презентацій краще перша половина дня. Після обіду невдалий час для відвідування СПА-салону і оновлення гардеробу. Вірогідні сварки в родині.

Риби
День підходить для комерційної діяльності, оздоровлення. Після обіду можливі форс-мажорні обставини. Увечері вдалі покупки. Аварійно-небезпечний період (по 28.11).

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...