[]

Гороскоп на 20 травня

Гороскоп на 20 травня

День Сонця. Один з кращих, найчистіших і світлих днів усього місячного місяця. Гармонію цієї доби ні в якому разі не можна порушувати сварками, агресією, злістю, насильством. Забороняється: рубати дерева, рвати квіти, косити траву - все живе необхідно оберігати.

Овен
День вимагає відповідальності у вирішенні фінансових питань! Відповідний момент для отримання навичок, підвищують професійний рівень. Вдалий час для покупок в офіс.

Телець
День вимагає відповідальності у вирішенні питань, що стосуються особистого життя і кар'єри! Відповідний момент для побудови довгострокових планів. Вдалий час для досягнення цілей.

Близнюки
Відповідний день для звернення в держструктури, завершення раніше розпочатих справ, знайомства з впливовими людьми. Сприятливий час для оформлення комерційних угод та інвестицій.

Рак
Друга половина дня вимагає відповідальності у вирішенні поточних робочих питань! Слушна нагода для проведення нарад, звернення до керівництва, великих покупок в кредит.

Лев
Відповідний день для обговорення з керівництвом робочих питань, роботи з документами та працевлаштування. Вірогідні труднощі з безготівковими платежами. Вдалий час для оздоровлення.

Діва
День вимагає організованості! Гарний час для пошуку ділових партнерів, звернення в рекламні компанії, проведення прес-конференцій, спілкування і великих покупок в розстрочку.

Терези
Відповідний день для здійснення безготівкових платежів, звернення до інвесторів, оформлення кредиту і депозиту. Вдалий час для спілкування з дітьми, відпочинку з коханою людиною.

Скорпіон
День вимагає активності в реалізації соціальних аспектів! Гарний час для ділових зустрічей, оформлення юридичних документів, проведення презентацій, виставок і аукціонів.

Стрілець
День вимагає відповідальності у розв'язанні питань здоров'я та бізнесу! Хороший момент, щоб почати курс профілактичних заходів. Вдалий час для поїздок і знайомств.

Козеріг
День вимагає активності та прояву ініціативи! І в першу чергу в питаннях романтичних відносин і фінансів. Прекрасний час для реалізації творчих проєктів.

Водолій
День вимагає відповідальності у вирішенні сімейних та житлово-побутових питань! Хороший момент для зміцнення відносин з близькими людьми. Можливі сварки з дітьми через гроші.

Риби
День вимагає організованості! Слідуйте своїм планам! Прекрасний час для відряджень, знайомства і зустрічей з впливовими людьми, спілкування з друзями і родичами.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 29 травня
Гороскоп
Гороскоп на 29 травня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів. Хороший період для початку нових справ, старту проєктів....
Гороскоп на 28 травня
Гороскоп
Гороскоп на 28 травня
У 6-ту місячну добу необхідно приймати ситуацію такою, яка вона є, не можна скаржитися на життя та засмучуватися. Відбувається символічне омолодження організму....
Гороскоп на 27 травня
Гороскоп
Гороскоп на 27 травня
Сьогодні Місяць пропонує зробити життя яскравішим, вчить відповідати креативом на сюрпризи долі, підказує оригінальні альтернативи. День створює настрій для творчості, свята, романтики, гри, допомагає в пошуку нового хобі....
Гороскоп на 26 травня
Гороскоп
Гороскоп на 26 травня
День стійкості і досягнення поставлених цілей. Вдалий день для побудови кардинальних планів на майбутнє. Необхідно розуміння мети, тоді все точно вдасться...
Гороскоп на 25 травня
Гороскоп
Гороскоп на 25 травня
День концентрації уваги на витоках, на минулому. Добре саджати дерева в цей день, як символ коренів роду...